Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Оплакване от furk0 - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от furk0
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
FireWolf
Fri Jun 25 2010, 21:00
Гост
Днес към 20:40 часа си играх в логджъмпа и по едно време ми изкача един скрийн и ми пише

You are banned!!!
Admin : furk0
Reason : 'dev gaden'


[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin furk0
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ link
[AMXBANS] Reason: 'dev gaden '
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:709166652'
[AMXBANS] Your IP: '77.77.133.190'
[AMXBANS] =======================================

Играя с фейк стийм ако за 10 цифрения ид питате.
Аз не виждам защо ме банва за дев като въобще не съм дев и не знам дори как се пуска .. Всички приятели които ме знаят от цс и не само знаят че играя чисто ..
Нищо дев-ско не виждам в тези няколко статса :х :

253.778671 MaxSpeed: 337.443328 (61.781) PreStrafe: 275.661407 Strafes: 8 Sync: 86
251.880935 MaxSpeed: 318.993591 (43.072) PreStrafe: 275.920867 Strafes: 8 Sync: 58

Това че правя по-бързи стрейфове не ви оправдава да ме мислите за дев кзх или каквото и да било там.furk0 ти си админа от който не очаквах такова нещо...Искам да докажеш по какъв начин съм дев и искам да се обосновеш защо мислиш , че ползвам такова средство.
Най-отгоре
madurk0
Fri Jun 25 2010, 21:07
Гост
играеш с developer и ядеш бан ай не се обеснявай че е от бързите стреифове аз като правя по 8 стреифа и скачам 253 да не го скачам с 60 sync ,а с 80+ айде не ми са жалвай тука даже съм почти сигурен че не си и с kzhack , ама същата работа бан-а няма да се махне

link
Най-отгоре
f2w.Someday^_x
Fri Jun 25 2010, 21:08
Гост
И мен ме банна от хнсто защото казах на 1 ,че е глупак той ми каза ,че съм гъз.. На мен 1во ми сложи гаг после ме банна... А за него нищо няма направо и аз незнам какво му става на тоя furk0
Най-отгоре
madurk0
Fri Jun 25 2010, 21:10
Гост
f2w.Someday^_x написа ...

И мен ме банна от хнсто защото казах на 1 ,че е глупак той ми каза ,че съм гъз.. На мен 1во ми сложи гаг после ме банна... А за него нищо няма направо и аз незнам какво му става на тоя furk0



сомедай на тебе бана ти е защото вчера сам си каза \"БАНВАЙ МЕ\" + това на снимката която предостави вчера се видя как си играл с developer !
Най-отгоре
f2w.Someday^_x
Fri Jun 25 2010, 21:13
Гост
И много хора и от теб се оплакват ,че си дев обаче аз ще направя снимка някой път
Най-отгоре
madurk0
Fri Jun 25 2010, 21:15
Гост
да си правил и кажи на тези хора да влезем в virtual jump server където неможе да се пусне дев и да скачаме там да ги пръсна ламерчетата


[ Редактирано Fri Jun 25 2010, 21:15 ]
Най-отгоре
f2w.Someday^_x
Fri Jun 25 2010, 21:17
Гост
Добре дe furk0 някой главен админ да е казал да ми правиш банна на ПЕРНАМЕНТ Вие казахте ,че ще питате главен админ да си изкаже мнението какво стана

[ Редактирано Fri Jun 25 2010, 21:18 ]
Най-отгоре
aboutme
Fri Jun 25 2010, 21:22
Гост
Firewolf за игра с developer се наказва с бан , а на снимката която е предоставил нашият колега furk0 ясно се вижда как си играл с dev , Someday ти си същия трагичен случаи и ти си играл с dev и даже си поискал да те банат и в момента в които фърк0 те е банал ти си почваш да ревеш за нещо което сам си надрубил какво искаш повече ? Ние админите си вършим работата не бием по туча това че на вас хакерите това не ви изнася , нас не ни грее .
Ако някои главен иска да добави нещо по темата нека да си я отключи , зашото започват да се пишат излишни коментари !
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System