Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Оплакване от админ Tok3ra - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ Tok3ra
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Sp00neR
Sun Aug 15 2010, 21:34
Гост
незнаех ми ти ми каза ве / токер не сам те псувал аз а крази просто бех на компа не ми знае тои паса зле ли си кво си колко пати го казах тва ????????????????????????????????????????????????а и токер тая тема е разре6ена до колкото знам стига си ползвал стари не6та да си оттарве6 кожата става вапрос зако ме бан бес при4ина не кво е ставало преди за това сам писал и крази е писла и т.н така 4е моля ти са. a ако питате мене сам наи добрия админ в сурфа и правя това което трябва а заради е такиа като тебе станах наи лошия 6то си4ки които правят кфото треа ме харесват а които са напраили не6то аз сам ги гаг или слаинал или не6то ме псуват като влезнат в сервера

[ Редактирано Sun Aug 15 2010, 21:48 ]
Най-отгоре
t0kera*
Sun Aug 15 2010, 22:57
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
a ако питате мене сам наи добрия админ в сурфа и правя това което трябва а заради е такиа като тебе станах наи лошия


ХАХАХАХЬххахаахахХАХАХАХАХАХАХАХАхаХАХАХАХАХАХАхахАХААХАХАХАХах

За напред пиши мааалко по правилно и четливо...

По темата:Не ме интересува вече тва което си го направил си го направил!ТОЧКА!Айде заключвайте я тая тема че тва ДЕТЕ(14) ме дразни вече....
Най-отгоре
Sp00neR
Sun Aug 15 2010, 23:02
Гост
дете ли е ти голям ли си бате :Д кво общо има на колко сам с това ?
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System