Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / АДМИН 088914хххх ме банна - за какво ? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
АДМИН 088914хххх ме банна - за какво ?
Отиди на страница  [1] 2 3 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
CHe!
Fri Oct 15 2010, 15:52
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Айде чакам сега да видя какво наказание ще понесе поредния админ, който си прави каквото си иска. Админа е с ник: 089914хххх. Бях със ник: CHe, имам и screnshot на бана. съръра е Dust Only. Ако това не е темата за оплаквания се извинявам, и не мисля че аз трябва да качвам демо на това което съм правел, а той като админ е длъжен да качи моето демо с провинениетоми ( каквото и да е то, защото и аз не знам )

[ Редактирано Fri Oct 15 2010, 18:20 ]
Най-отгоре
ZFPuhi
Fri Oct 15 2010, 16:11
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Пич има си тема за оплакване и мисля че не е тази, след което като правиш такива теми си качи Демото което автоматично се записва след като влезеш за да видим причината за бана.
Най-отгоре
Уебсайт
DSGL
Fri Oct 15 2010, 16:55
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Оу,тоя наш приятел 089914хххх,един ден си влизам аз в класика...някакъв играч обиди друг със "тъпак",последва гаг от моя страна,после nnnnnnn повтори същия сюжет и за него последва гаг,и нашия общ приятел 08994ххх,почна да говори как аз съм се бил правел на админ...Защо аджаба аз съм гагвал?Обесних му...Последваха няколко обидни реплики от негова страна към...Не му останах длъжен...След това,махна гаг-а на nnnnn...Адски ме дразни тоя човек...Ей... 08994ххх..Обесни бе отворко що се месиш да махаш чужди гагове...Не те баннах...Защото гледам си админ викам тоя ще се оправи ама глей до къде си я докарал...Незнам къде се подвизава мисля че Dust 2 only...От сега ти го казвам...Аз като съм в класика нямаш работа там...Ти знаеш ли че чужди гагове не се барат?И затова се получава бан...И на всичко отгоре след като знаеш че съм прав продължаваш да спориш...Казах ти го там,казвам ти го и сега елементарно се държиш...CHe Постни тука скрееншота и кажи в кой сървър ти е бана?

Едит: ОМГ бана ти е за ламинг?Леле хахах...Настоявам правата му да бъдат онтети вече найстина е прекалил...

[ Редактирано Fri Oct 15 2010, 16:57 ]
Най-отгоре
t0kera*
Fri Oct 15 2010, 17:03
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Нали аз го бях баннал тоя 088xxxxx щото псуваше и аз го гагнах , и със всичката си наглост почна да псува мен в админ чата.....и после реве на митев че съм го баннал ОБАЧЕ МИТЕВ МУ Е НАПРАВИЛ И АКАУНТ В АМХБАНС....И БАНЪТ МУ ИЗЧЕЗНА?!?!?!
Митев после вика мика на нас що сме го били банвали ...?!Той си псува наред а после НИЕ сме му виновни?Значи преди да го банна тоя нямаше акаунт , и след като го баннах веднага се появи акаунтче ( 088914xxxx (Dile !!!!) ) МИТЕВ ЗАЩО РАЗДАВАШ НА ВСЕКИ ВТОРИ ПРАВА? [не е като викане просто подчертавам] Преди си спомням колко по-хубаво и приятно беше да се играе в сървърите, а сега всичко става боза...само ламери в сървърите заради такива админи като гореспоменатия 08....хх
И тоя unman не видях по различен бан от "реклама" "внимавай кой псуваш" ............а бяха му взели правата по едно време..

Едит: ОМГ бана ти е за ламинг?Леле хахах...Настоявам правата му да бъдат онтети вече найстина е прекалил...


DSGL , спокойно като му ги вземат ще ревне пак на митев и пак ще му ги върнат )))))))))))))))
RO-NI FTW!!! ;]]]]




[ Редактирано Fri Oct 15 2010, 17:15 ]
Най-отгоре
DSGL
Fri Oct 15 2010, 17:15
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Тоя форум последно време се напълни само от пищене по админи...Преди какво хубаво си беше,соак и батъл се включват "правата му са отнети".Няма ни тън ни мън,най-лошото е че не толкова смс-админите гафят...Ами гафят точно редовните...Изведнъж всички шефове станахме...Незнам аз какво си мислят,ама няма да стане тяхната...Имам разрешение от Митев,който админ сгафи да го банвам,а старите са си пичове,идват си гагват банват всичко си правят както си трябва,новите..."Ей ей аз съм тоз аз съм ония,Митев ми е разрешил да банвам"."Аз мога да говоря каквото искам".Админ псува в say:...Аз това не мога го възприема...Ама и ние старите сме си виновни,трябваше демота мемота и скреенове,а не бан и ония отива в Amx Ban и си го маха...Бях си махнал правата...2 дена след това влизам...И ония си позволяват със Battle да се заяждат...Смятай за каква наглост говорим?Затова си поисках правата обратно много се ядосах...Тааа,няма вече обеснения тоз ония...Какъв бил...Ала бала...(Неуважаваш...Псуваш...Не спазваш правилата)=БАН...Ще си ги целя така докато не ми махнат правата...Ама да знаете няма да ги търпя...Та не сме шефове нито се правим на такива просто ни е свидно да градим нещо толкова дълго време и някакви образи да ни го развалят!По лесно е да се руши от колкото да се изгради !Айде направо цяла изповед направих...
Най-отгоре
t0kera*
Fri Oct 15 2010, 17:21
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Еми и аз почвам като тебе dsgl ама аз ще им слагам банконфиг па ако искат да ми махат правата...като ги махнат здраве да е кИфтета ши идем ;]]]


И едно нещо към soak,Battleman и Mitev:Ако искате сървърите да са на ниво , вземете ги стягайте тия новите админи...Аз колко се борех за права тук и откога играя и колко смс-а съм пратил само и само да стана постоянен админ а сега кво?Ето днеска пак видях тоя 0884ххх да обижда играчи...
Най-отгоре
NoObY* ;]
Fri Oct 15 2010, 17:27
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
Незнам още колко провинения и колко теми трябва да се направят за този за да му се махнат правата!? Надявам се тази тема да не приклучи като другите,или направо му даваите права за унбан, че като се провини и някои като го банне да не реве на митев, а да си го маха сам да влиза и пак да почва да псува и вопще...даваите му всички привилегии,и да е единствения админ които си прави каквото си иска безнакзано.Преди псуваше,рекламираше и гагваше като в старата тема ( link ) а сега вече започна и да банва аиде да става пример за подражание на новите админи .

П.С. И после се чудите защо толкова много админи гафят? Ами повчето админи които ги мързи да прочетат правилата гледат какво прават по стари админи, и от тях научават какво може и какво неможе. От тоя тук (088914хххх) какво научават - че могат да си прават каквото си искат безнаказано?!

[ Редактирано Fri Oct 15 2010, 18:46 ]
Най-отгоре
t0kera*
Fri Oct 15 2010, 17:40
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
И кой от старите админи си прави каквото си иска?!
Най-отгоре
NoObY* ;]
Fri Oct 15 2010, 18:03
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
t0kera* написа ...

И кой от старите админи си прави каквото си иска?!


извинявам се изразих се неправилно нямах предвит стари админи като първите админи на съравара а като по стари админи от самия него ( този които взима пример от другите админи )

[ Редактирано Fri Oct 15 2010, 18:32 ]
Най-отгоре
CHe!
Fri Oct 15 2010, 18:24
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Напълно съм съгласен с коментарите по-горе, за админа 0899хххх и за нивото на сървърите напоследък. Един от редовните играчи съм тук, при това от доста годинки и наистина хора които явно не заслужават започнаха да получават права, което смъква нивото на сървъра. Нека те си имат права, пък ние сериозните да си даваме по 2,40 всеки месец ( няма да ме съборят ) ... както и да е, дано РЪКОВОДСТВОТО измисли нещо за админа 089914хххх
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System