Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Администраторите и тeхните риизъни :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Администраторите и тeхните риизъни :)
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ZFPuhi
Sun Oct 16 2011, 00:33
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Каквото и да казвате аз имам най-най-хубавите Reasons от всякъде а този " mod " може пак да погледне темата ...
При първи бан (ако човекът не е банван преди и още не му е изтекъл) се слага Разбираем Reason също така за Псуване няма как да се сложи бан, освен ако не го прави в админ чата (и ако го прави се дава доказалтество)
Spawnish щом човекът има вече 1 бан (ако не си видял с клан името му още 1-вият) има банове във всички сървъри, а щом се прави на тарикат и си е реснал модемчето и мисли че ще му се размине е в груба грешка.
Личен пример един не спря да си реска модема и го баннах над 50 пъти за 1 час ...След 2 дена го видях и му казах " като ме видиш БЯГАЙ защото няма да ми омръзне да ти плякъм банче с bind бутонче " и всеки път като влизам и той е там излиза без да му казвам нещо.(Вече му забравих ника ама )
Най-отгоре
Уебсайт
Nismo.dll
Sun Oct 16 2011, 01:10
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
ае вие не сте уред бе
Най-отгоре
puFi_mIx
Sun Oct 16 2011, 09:11
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
ахахаха Рийзъна на Нисмо ми най-харесва... :д хахах
Nismo.dll написа ...

ае вие не сте уред бе


Най-отгоре
unman
Sun Oct 16 2011, 10:35
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
ей мое токерчиту а ме е намразил ама па той е един от най свестните админи тук! мирише ми на спор
има 1513412321 пъти повече банове от вас и вероятно 3-4 са от нерви

като искате тъпи банове вижте мойте в уар3 па поне да ви е интересно ( па и вече не мога да се сетя за кво съм слагал такива рийзъни па и няма се обясняям)

Най-отгоре
WGP | P.Atanasov*Irraplaceable
Sun Oct 16 2011, 11:33
retrader
Регистриран потребител #3037
Регистриран: Mon Jan 18 2010, 18:41
Град: Sofia
съобщения: 70
разочарован съм че мен ме няма аз нямам нито един риизан дето да е то сорта "ламер" "изчезвай" и прочие обикновенно се ограничавам до "swearing" "admin-swearing" "wall" "aim" "wall&aim" "speed" "scam" "unrespectable"
Най-отгоре
PeAkTuBeH
Fri Oct 21 2011, 19:59
Регистриран потребител #5420
Регистриран: Mon Sep 12 2011, 10:38
съобщения: 44
P.Atanasov> Razer написа ...

разочарован съм че мен ме няма аз нямам нито един риизан дето да е то сорта "ламер" "изчезвай" и прочие обикновенно се ограничавам до "swearing" "admin-swearing" "wall" "aim" "wall&aim" "speed" "scam" "unrespectable"


Много добре и правиш Повечето админи понякога се нервят доста ии слагат каквото им хрумне за "reason".И от тук става скандал ... Значи админите би трябвало да си помагат и да общуват,а вие .. просто нямам думи.Съобразявайте се бе хора.Не сте ли ЕКИП ? Цялата работа идва от смахнатите "reasoni" .. Няма да продължавам повече,защото просто няма смисал .. Ще вземе някой да ме изнесе бързо,бързо .

П.п Нека моето мнение да не се приема насериозно .. Казвам нещо полезно не за лошо Нямам за цел да предизвиквам спорове и дрън дрън ..
Най-отгоре
Pavka
Fri Oct 21 2011, 20:06
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
PeAkTuBeH написа ...

P.Atanasov> Razer написа ...

разочарован съм че мен ме няма аз нямам нито един риизан дето да е то сорта "ламер" "изчезвай" и прочие обикновенно се ограничавам до "swearing" "admin-swearing" "wall" "aim" "wall&aim" "speed" "scam" "unrespectable"


Много добре и правиш Повечето админи понякога се нервят доста ии слагат каквото им хрумне за "reason".И от тук става скандал ... Значи админите би трябвало да си помагат и да общуват,а вие .. просто нямам думи.Съобразявайте се бе хора.Не сте ли ЕКИП ? Цялата работа идва от смахнатите "reasoni" .. Няма да продължавам повече,защото просто няма смисал .. Ще вземе някой да ме изнесе бързо,бързо .

П.п Нека моето мнение да не се приема насериозно .. Казвам нещо полезно не за лошо Нямам за цел да предизвиквам спорове и дрън дрън ..


Ами не вяравм някои да спори с твоете мнение, защото то е ВЯРНО и нека тия, за които би трябвало да се отнася да го приемат насеризоно...
Иначе reason-ите на токера, които показа System Error не са цвете за мирисане...

[ Редактирано Fri Oct 21 2011, 20:07 ]
Най-отгоре
CHe!
Fri Oct 21 2011, 20:08
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Nismo.dll написа ...

ае вие не сте уред бе



Дюнера е прав ...
Най-отгоре
_I_O.o_I_
Fri Oct 21 2011, 20:18
Регистриран потребител #5608
Регистриран: Mon Oct 17 2011, 15:03
съобщения: 11
Абе да попитам - чух за някакви банове за псувни...това позволено ли е вече да баннваме ? ( по правилата доколктоо знам не е ;d ) иначе де и да попитам..ако някой е в гаг заради псувня..и спами псува на админ чата..може ли да се банне ?
(а и какво стана кой ме ънбанна без да съм пращал демото на никой или нищо ниакква информация ;d smisal da радвам се..ама ми е интересно ^^ )

[ Редактирано Fri Oct 21 2011, 20:24 ]
Най-отгоре
PeAkTuBeH
Fri Oct 21 2011, 20:22
Регистриран потребител #5420
Регистриран: Mon Sep 12 2011, 10:38
съобщения: 44
_I_O.o_I_ написа ...

Абе да попитам - чух за някакви банове за псувни...това позволено ли е вече да баннваме ? ( по правилата доколктоо знам не е ;d ) иначе де и да попитам..ако някой е в гаг заради псувня..и спами псува на админ чата..може ли да се банне ?
(а и какво стана кой ме ънбанна без да съм пращал демото на никой или нищо ниакква информация ;d smisal da радвам се..ама ми е интересно ^^ )



Първо защо пишеш в тази тема като се пише за други неща .. тука ще ти кажа,но го имай впредвид ..

1.Банове за псувни - гаг .. а ако спами в админ чат бан ..
2.Погледни си темата (твоята дето си я направил за бана ти) .. Не виждаш ли,че имаше спор и ти махнаха бана,но имаш 1 предупреждение .. при второ вече - без права

П.п. Мисля,че не трябваше да пиша в тази тема да обяснявам на момчето .. Ако това е грешка,моля модераторите да изтрият моето мнение !



[ Редактирано Fri Oct 21 2011, 20:30 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System