Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / Предложение за форума - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: За форума
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение за форума
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Myxaxa
Thu Jan 12 2012, 11:28
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Писна ми от безсмислени теми и дискусий от сорта "Оплакване от админ ........" Като въпросният "админ" дори няма и права (както тази тема за стичето).Предлагам да се направи бокс в форума или в самия сайт където да пише никове на админи и сървъри в които действат въпросните админи.Това ще улесни играчите и ще ги насочи дали да правят тема "Оплакване от админ......" или да пишат в "Играчи в нарушение" както и ще е по-лесно да разпознаем колегите.Неведнъж ми се е случвало човек без права да ме заплашва с банове в омегата или в класиците (сървърите с оръжията ги наричам така) така че смятам че това ще бъде от полза.
Най-отгоре
bizona
Thu Jan 12 2012, 11:30
Регистриран потребител #5019
Регистриран: Sun Jun 19 2011, 20:53
Град: Shumen
съобщения: 88
нали трябва някои да се занимава с това да добавя и трие админи на кои ще му се занимава допалнително а и с тея смс истории....
Най-отгоре
Myxaxa
Thu Jan 12 2012, 11:38
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
СМС админите се въвеждаха ръчно ако не греша,а аз рядко греша.След въвеждането на въпросния админ са нужни точно 10 секунди да бъде добавено името му или пак толкова да бъде премахнато от примерна тема "Админите на Ro-Ni" чрез редакция на пост от модератор.
Най-отгоре
IrritanT
Thu Jan 12 2012, 11:42
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Е, защо трябва и SMS админите да се вписват в тази тема?
Иначе смятам, че предложението е доста добро, наистина ни трябва такава тема. Така всички ще сме улеснени, не само потребителите.
Най-отгоре
bizona
Thu Jan 12 2012, 11:51
Регистриран потребител #5019
Регистриран: Sun Jun 19 2011, 20:53
Град: Shumen
съобщения: 88
IrritanT защото те също имат права и правят повечето проблеми
Забележи че повечето теми са за гаг и слаи
Най-отгоре
IrritanT
Thu Jan 12 2012, 11:57
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Щом смятате, че така трябва няма да споря.

Ако искате аз мога да се заема с темата, но ще ми е необходимо време за да се свържа с всички админи затова ще помоля всеки да ми прати ЛС с Nick-a си и сървъра/ите, в който има права.

Edit: Имам един въпрос. Skype-овете на админите ще се слагат ли в темата?

[ Редактирано Thu Jan 12 2012, 12:00 ]
Най-отгоре
Myxaxa
Thu Jan 12 2012, 12:14
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Смятам че е нужно и скайповете да се сложат,че да има връзка с админа на точния сървър и примерно да е въведено като започнеш отгоре надолу самите сървъри т.е. Админи в сървър Aim.... и отдолу имена след което адм в следващ сървър и така.
Най-отгоре
Disturbed.dll
Thu Jan 12 2012, 12:17
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Съгласен съм с предложението, но съм против скайпа. Това означава 2/3-ти от хората, които ядат банове гагове и така нататъка да ме намират по скайп, псувни и прочие, кавги......Иначе Ирри ако ти се занимава, давай. като си готов темата ще я заключим и само модераторите ще добавят и премахват юзерите

П.с. скайпа може да е по желание на админа, като препоръчвам скайповете на смс адм да ги няма, просто мисля, че не е нужно.

[ Редактирано Thu Jan 12 2012, 12:19 ]
Най-отгоре
IrritanT
Thu Jan 12 2012, 12:20
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Еми, ок, почвайте с ЛС-тата. Също така ако някой е в тест период (няма perm ban) да го спомене в ЛС-то.

Колкото до скайповете и аз смятам, че не е много нужно, защото skype supporta е направен с тази цел.
Най-отгоре
Myxaxa
Thu Jan 12 2012, 12:23
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Радвам се че предложението ми ви допадна.Относно скайповете..Прав си,но нали можеш да блокираш дадени абонати в скайп.На мен идеята ми беше примерно всеки админ да има скайпа на другия така че когато примерно аз вляза в Aim и съответно има хакер,да пиша директно по скайп за по-бърза работа.Или да вляза да играя в Aim (пак същия пример) и да искам да играя с някой колега,ще ми е по-приятно да играя с човечен играч,вместо с някой който ще почне да тегли майни и така до 3то коляно..
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System