Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / BAN?!?! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
XuMuKa
Fri Jul 06 2012, 21:14
Регистриран потребител #6619
Регистриран: Fri Jul 06 2012, 20:57
Град: Sofia
съобщения: 8
Искам да питам някой от админите, след като в темата с ПРАВИЛАТА на сървърите НЕ Е посочено, че за teamflash се слага бан, то тогава защо JODA ми слага БАН за 1 ден????


Резонно ли е да се слага бан за нещо, което НЕ Е посочено като забранено, или просто това е някаква политика за гонене на редовните играчи от сървърите??

Благодаря!!
Най-отгоре
Bang
Fri Jul 06 2012, 21:42
Bang
Регистриран потребител #6612
Регистриран: Thu Jul 05 2012, 17:04
съобщения: 2
За ден така ли ? Радвай се, той зико перманент слагаше ако някой правеше това
Най-отгоре
JODA
Fri Jul 06 2012, 21:45
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
питай мен аз ти сложих бана..
след 2 предупреждения по мик не разбирам как нормален човек ще прави нещо за което ВЕЧЕ Е ПРЕДУПРЕДЕН ДА НЕ ПРАВИ-2 пъти...
А и наглееш да искаш обяснение..ето ти го.....
Другият път пак теам флаш 1 седмица бан..пак теам флаш 1 месец бан..докато не проумееш че това не се прави защото пречиш на играта на другите..не си сам в сървара...
Мисля че това че го няма в правилата не значи че трябва да го правиш(особенно след като си бил предупреден)
Там няма и че може да пускаш музика или да се лигави6 свириш пееш и тн по микрофона ама е близко до акъла че не трябва зашото пречиш на другите..хайде да не четем м/у редовета а да се постараем да си правим кефа....без това да афектира на останалите........

[ Редактирано Fri Jul 06 2012, 21:46 ]
Най-отгоре
XuMuKa
Fri Jul 06 2012, 21:54
Регистриран потребител #6619
Регистриран: Fri Jul 06 2012, 20:57
Град: Sofia
съобщения: 8
JODA написа ...

питай мен аз ти сложих бана..
след 2 предупреждения по мик не разбирам как нормален човек ще прави нещо за което ВЕЧЕ Е ПРЕДУПРЕДЕН ДА НЕ ПРАВИ-2 пъти...
А и наглееш да искаш обяснение..ето ти го.....
Другият път пак теам флаш 1 седмица бан..пак теам флаш 1 месец бан..докато не проумееш че това не се прави защото пречиш на играта на другите..не си сам в сървара...
Мисля че това че го няма в правилата не значи че трябва да го правиш(особенно след като си бил предупреден)
Там няма и че може да пускаш музика или да се лигави6 свириш пееш и тн по микрофона ама е близко до акъла че не трябва зашото пречиш на другите..хайде да не четем м/у редовета а да се постараем да си правим кефа....без това да афектира на останалите........


Виж, за мен не е проблем това, че си ме баннал. Моя проблем е, че ти си си търсеше повод да ми сложиш бан и сега си намери някаква причина.
Както ти написах и в личното, ако така банваш наляво и надясно, накрая няма никой да остане в сървъра, защото ти на всички ще си напраскал банове. Както и да е, няма да се занимавам с глупости... гони играчи от сървъра и после се чуди защо "едно време имаше толкова много, че се чакаше ред", а сега рядко има над 10 човека в сървъра.

Успех! това само по себе си показва що за админ си
Най-отгоре
JODA
Fri Jul 06 2012, 21:58
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
абе пич ..земи се в ръце бе..аз ли те накарах да ме флашнеш 2 пъти???че да има за какво да те бан...ти акъл имаш ли?
Какъв ми е зора с теб че да си ТАРСЯ ПОВОД ДА ТЕ БАН???????
От каде ги вадиш тия заключения не знам........странни хора
Най-отгоре
XuMuKa
Fri Jul 06 2012, 22:00
Регистриран потребител #6619
Регистриран: Fri Jul 06 2012, 20:57
Град: Sofia
съобщения: 8
JODA написа ...

абе пич ..земи се в ръце бе..аз ли те накарах да ме флашнеш 2 пъти???че да има за какво да те бан...ти акъл имаш ли?
Какъв ми е зора с теб че да си ТАРСЯ ПОВОД ДА ТЕ БАН???????
От каде ги вадиш тия заключения не знам........странни хора


И КАТО СЪМ ТЕ ФЛЕШНАЛ 2 ПЪТИ ТРЯБВА ДА МЕ БАННЕШ ЗА 1 ДЕН ЛИ?!?!?!?!? АБЕ ВИЕ СТЕ НЕНОРМАЛНИ БЕ, ХОРА... ЗА НАЙ-МАЛКОТО НЕЩО БАН СЛАГА... Е САМО ТАКИВА АДМИНИ ДА ИМА (clap)
Най-отгоре
JODA
Fri Jul 06 2012, 22:20
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
А ЗАЩО КАТО ЗА НАЧАЛО ТРЯБВА ДА ФЛАШКАШ БРЕ?? ОБЯСНИ МИ КАКВО ТЕ КАРА ДА ПРАИШ ТЕАМФЛАШ ???НЕЩО КОЕТО ДА ИМА ЛОГИЧНО ЗВУЧЕНЕ А НЕ САМО "Е ТРЯБВАШЕ ДА МЕ БАНЕШ ЛИ" ..МИ ДА СЛЕД КАТО ТИ ПРОГОВОРИХ ПО МИКРОФОНА(2 ПЪТИ) ДА СПРЕШ ДА ФЛАШКАШ ЯВНО САМО БАНА ЩЕ ТЕ СПРЕ ..ТИ ТАКА МОЖЕ ЦЯЛ МАП ДА СИ ФЛАШКАШ ..АЗ ТВОЯ КЕФ ЛИ ДА ПРАЯ И ДА ТЕ ОСТАВЯ ДА СИ ФЛАШКАШ................
аИДЕ СТИГА ЦЕРБЕРСКИ ИЗПЪЛНЕНИЯ.........
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System