Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / [преместен] Проблем с админ Che! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Проблем с админ Che!
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
JlykaBua
Fri Jul 27 2012, 17:12
Регистриран потребител #6670
Регистриран: Thu Jul 26 2012, 14:05
съобщения: 6
CHe!, нямам нищо против теб и начина ти на разсъждение - всеки бърка и все пак нали за това сме хора.. На база на слуховете на 1,2ма играчи, дори и да се редовни във сървъра едва ли можеш да определиш че съм хак. Както вече споменах в болничен съм и по тая причина мога да си позволя да вися в сървъра по няколко часа на ден - повече от когото и да било друг. Ако си ме гледал с течение на времето и така си преценил - ок! Всеки има право на мнение, но идеята е че аз от както играя тук с теб съм се засичал на 10тина-15 мапа. Въпросния случай, както могат да потвърдят и всички останали 15тина играчи във сървъра е че убих пуфи - той каза 16 битов, минаха ама точно 3 врътки в които аз ръшвах отдоло през водата и умирах пръв и ти почна да ми говориш за тея снимки и че до 10 минути, ако ги не сложа във форума ще имам бан. В този момент аз спрях да играя и с алт и таб отивам там дето ми казваш без да имам идея въобще за какви снимки става на въпрос. Търся си аз и не намирам, както всички могат да потвърдят във чата. Прерових няколко директории, смени се картата на нюк и ти ме банна. Аз ако бях намерил снимки или ако наистина не бях чист мислиш ли че щях да обеснявам на всички, че не намирам снимки и да занимавам половината сървър да ми обеснява къде са - много ясно, че не искам бан тъй като си се кефя и си куфея в сървъра. Не казвам че не си ми правил снимки, защото не искам да те набеждавам и да правя интриги и ни най-малко искам да те поставям в неудобни ситуации пред целия форум, но факт е че прерових куцо, кьораво и сакато да намеря нещо подобно, но уви. И ако правилата са както ти казваш нека ако е възможно да се добавят във форума. Аз съм на мнение, че това със снимките наистина е много хитро и може да бъде много полезно в разчистването на сървъра от хакерите, но работата е че аз самият не съм нито играл на 16 бита, нито съм хакер. За бога даже в 50 процента от случаите играя без саунд или на колонките на лаптопа... Съжалявам, че заради мен се стигна чак до тук и се налага да има разногласия в сървъра, но просто си търся правата, защото знам, че не съм направил нищо нередно и ако въпросът беше за единия смс щях лесно да пусна, но ако за 2,3 дни пак някой реши че съм хак пак ли да го правя?
Благодаря на хората, които ме подкрепят и които навярно са имали възможност доста да ме погледат та да се убедят, че действително не съм чиитър и CHe!, ако съм ти толкова черен имам добра новина за теб - в понеделник болничния ми свършва и трябва да се връщам на работа, така че няма да мога да преча нито на теб, нито на другите играчи, които ме набеждават, дори и само през деня да е.
Най-отгоре
CHe!
Fri Jul 27 2012, 18:18
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Брийтх, ако не е хак значи ШИБАНАТА ВИ СИСТЕМА НЕ РАБОТИ !!!! НЕ СЪМ ОЛИГОФРЕН, НЕ ПРАВЯ СНАПОВЕ ЗА 1ВИ ПЪТ!!! ЗНАМ КАК СЕ ПРАВЯТ И СЪМ МУ НАПРАВИЛ!!! ИЛИ СИ ОПРАВЕТЕ СИСТЕМАТА ИЛИ ПРИЕМЕТЕ ЧЕ ТОЙ КРИЕ НЕЩО!!! Нали това е тъпия смисъл на снапшота, като ни обяснявахте за него, защо не ми казахте: ПРАВИ ДЕМО ДОКАТО ПРАВИШ СНИМКИ и ЗА ПО-СИГУРНО СНИМАЙ С ТЕЛЕФОНА СИ, И ИМАЙ ПОНЕ 2 ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА, КОИТО СА ГОТОВИ ДА БЪДАТ СВИДЕТЕЛИ, ЧЕ СА БИЛИ ДО ТЕБ ПРЕД КОМПЮТЪРА ПО ВРЕМЕ НА БАНВАНЕТО



[ Редактирано Fri Jul 27 2012, 18:21 ]
Най-отгоре
Life is GooD
Fri Jul 27 2012, 19:04
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Айде спрете се бе!!!Вместо да водите тука някви тъпи и безсмислени спорове земете вижте как да се реши проблема с тоя snapshot.От както почнахте с споровете ясно беше че банът на тоя калитко ще се махне,виновен или не пак ще играе поне докато сам не се прецака.За тва обърнете внимание на това за което се карате и намерете начин да се реши,а не да спорите тук за някъв бан виновен ли е играча или не.Той пак ще се издъни а до тогава нека се намери по-добро решение да го лепнете а не с тея снапове.Заключвам темата с добри намерения и съм сигурен че ако въпросният играч използва не позволени начини на игра то Che! ще го барне.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System