Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / до всички поддържащи ро-ни - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
до всички поддържащи ро-ни
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ei,mishki
Thu Aug 09 2012, 16:08
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
Battleman написа ...

батълмен, точно за това говоря.


Честно казано, не знам въобще за какво говориш. Изискаш уважение, но не уважаваш другите. Мисли.


напротив, уважавам всички, без ЧЕ, покажи ми кога не съм показал уважение към теб или към някои друг. моля.
Най-отгоре
Уебсайт
Battleman
Thu Aug 09 2012, 16:09

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
"ei,mishki" - много уважително.
Най-отгоре
ei,mishki
Thu Aug 09 2012, 16:12
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
стига бе човек, от това ли си правиш мнение за отношение и уважение? пък и си ми харесва какво? това не значи, че се отнася за теб. ...
Най-отгоре
Уебсайт
t0kera*
Thu Aug 09 2012, 16:40
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Вие сте уникални парчета.Говорите че админите били некомпетентни и не уважавали играчите,а в същото време направо им заповядвате да ви дават права...Не вярвам да проработи при теб или при който и да е било друг.По-добре си оправи отношението към админите,и спри да ги опяваш какво не са направили като хората или че не били активни в някои сървъри.А относно онази тема за "правата ти" в ХНС сървъра,и че нямало там админи това не е вярно.Админи има,но не е задължително да ги знаеш всичките.Аз съм там всеки ден,но винаги с различни никове.Ро-Ни има достатъчно админи,че да се справи с недъгавите чийтъри.Пак ти казвам,не очаквай нищо от админите с това държание...
Най-отгоре
ei,mishki
Thu Aug 09 2012, 17:12
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
отклонявате се от темата. темата не е за хнс права. не съм умрял за тях.
Най-отгоре
Уебсайт
InFeCTeD
Thu Aug 09 2012, 18:09
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
Така, аз съм страничен човек и се надявам гледните ми точки да не те засегнат.
Засичал съм те няколко пъти в класика, просто защото играя много рядко там и нямам мнение за теб, та така:

Правиш тема за админски права - отхвърлят ти я, защото кандидатурите са спрени.
Правиш 2-ра дори 3-та тема, явно егото ти е доста голямо и не търпиш откази.
Започваш да нареждаш да махнат правата на админ и модератор в форума, защото е следвал правилата, а те за теб не били от значение и няма право да ти ги прилага.
Направи тема в която според теб, само главните админи имат право на мнение.
След като видя, че няма да получиш права които "не ти трябват", по заобиколен начин се опитваш поне резервиран слот да изкараш за клана ти, да не останеш капо от цялата работа.

Един въпрос: Защо сървърът трябва да ви мотивира да играете тук, при положение, че вие сами сте избрали да играете тук? Това не ви ли прави по-специални от останалите играчи?

Хубаво играете добре, събрали сте се 7-10 човека в един клан. С кое според теб сте по-специални от останалите играчи? С скилл-а ви? С проиграното време в сървъра?
Лично моето мнение е, че вие сте мотивирани по някакъв начин, зада имате толкова проиграни часове тук!


НЯМАМ ЗА ЦЕЛ ДА ТЕ УБИДЯ ПО НЯКЪКЪВ НАЧИН С ПОСТ-А МИ, ИСКАМ ДА ВИДИШ КАК ИЗГЛЕЖДА ВСИЧКОТО ТОВА ОТСТРАНИ.
Най-отгоре
ei,mishki
Thu Aug 09 2012, 18:20
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
ето защо не искам да се обаждат личности в темата ми. 1во на всички тия админи там който съм споменал им е ясно, че не ми трябват правата. 2ро така е, наистина не търпя откази, при условие, че няма защо и на какво отгоре да ми се отказва, да не говорим за това, че съм си ги заслужил, нищо, че не ги искам. 3то направих тая тема СРЕЩУ админ(и) и затова е само за АДМИНИ. 4то не е по заобиколен начин, отбора ми заслужава слот. 5то сървъра трябва да се СТАРАЕ да ни задържи тук, така като ние го правим СЪРВЪР, а не 10 нооба който вървят докато изтече времето. и последно некомпетентното ти мнение чрез което се опитваш да се издигнеш в очите на главните не е за тук. при условие, че тук се дискутира много по сериозно нещо от някви си права в хнс. и за да избегна следващи такива намеси, аз наистина не съм умрял за правата и темата не е заради тях. ако исках права за да се правя на админ щях да искам в классик, а не в хнс. и модератора трябва да остане без права, защото е превърнал сървъра и сайта в един от лагерите на хитлер. и до колкото разбрах не е само той, а още 1-2 админа(модератора) или там каквито са.
Най-отгоре
Уебсайт
InFeCTeD
Thu Aug 09 2012, 18:46
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
В грешка си мнението ми е отправено към теб, не към главните. Аз нямам какво да искам от главните, зада се опитвам да им се издигам в очите - Админ съм там където играя, ако си мислич, че за това пиша.
В такъв случай, ще помоля някой да ми изтрие мненията в тази тема, защото не са по темата и са некомпетентни.
Мога само да ти пожелая успех!
Най-отгоре
CHe!
Thu Aug 09 2012, 19:52
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Айде като е срещу мен темата, кратко точно и ясно кажи какви нарушения съм извършил спрямо теб! Нека хората разберат какво съм направил, та да ми вземат правата! Само с 40 редови постове в които не се казва нищо освен това че съм некомпетентен не става!


БЪДИ КОНКРЕТЕН! КРАТКО ТОЧНО И ЯСНО!!! КАКВИ ПРЕТЕНЦИИ ИМАШ КЪМ МЕН??? ИСКАМ ДА ВИДЯ КЪДЕ СА МИ ГРЕШКИТЕ!!! И НЕ МИ ПИШИ ПАК БЕЗМИСЛЕН РОМАН, ИСКАМ 5 РЕДА, СЪС ЯСНО ОБЯСНЕНИ МОИ НЕПРАВОМЕРНИ ДЕЙСТВИЯ СПРЯМО ТЕБ!!!

[ Редактирано Thu Aug 09 2012, 19:57 ]
Най-отгоре
ei,mishki
Thu Aug 09 2012, 20:21
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
1. смяна на ника ( доста пъти, което представлява налагане на своята воля върху мен, въпреки че на никои не преча )
2. злоупотребяване с правата, което включва бан ( в классик заради ника ми , бан в сайта също) и провокиране ( 1 месец ме нямаше в ро-ни заради това )
3. незачитане, пренебрегване и едва ли не присмиване (на разни теми, мнения и коментари в чата)
4. триене на теми и коментари, който са били в моя защита (следователно против теб)
5. обида "селянин" ( обида към лола също )
6. нецензуриран ник в сайта (причината заради която почна всичко преди месеци, е че той може, ние не)
7. заплаха
8. просто защото не ме кефиш, и винаги трябва да е на твоята, понеже си админ и е моята дума срещу твоята. И НАКРАЯ ЩЕ ИЗЛЕЗЕ, ЧЕ НЯМА ДА СЕ ВЗЕМАТ НИКАКВИ МЕРКИ И НАЙ-ВЕРОЯТНО ЩЕ БЪДА ПРИНУДЕН ДА НАПУСНА РО-НИ.
9. не е задължително да ти махат правата, макар че е препоръчително, но поне да те накарат да разбереш, че това не е казарма, а сървър за игра, за удоволствие.
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2] 3 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System