Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Оплакване админ Kakarot(HNS) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване админ Kakarot(HNS)
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
PsIx0
Mon Sep 10 2012, 11:54
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
глупости ... защо да се маха плугина за номинате като той е само в наш плус ...
Най-отгоре
Shame on you !
Tue Sep 11 2012, 17:54
shameonyou
Регистриран потребител #5538
Регистриран: Thu Oct 06 2011, 18:54
Град: Шумен
съобщения: 39
Нямам представа защо защитавате админа и хапете играча в тая ситуация,изглежда всички сте спрели да мислите за времето в което наспамихте тия постове...До скоро ревяхте,като в класика имаше ретро карти за класик,а сега нямате проблем,като в хнс сървър се играе дъст2 или нещо такова?Аз примерно както НЕ мога да скачам,как се предполага,че ще бягам цял мап от некой си,който рипа кат заек?ХНС-то не случайно е направено със стълбите и ладерите му и сичките му схеми...Тия карти въобще не трябва да са там.Момчето много вярно даде пример с бхоп в сърфа,пък дайде да разменим на всеки мод картите му с карти от друг мод,или на вас и тогава няма да ви е проблем и ше си цъкате щом те са сложени ? пфф ..

[ Редактирано Tue Sep 11 2012, 17:55 ]
Най-отгоре
PsIx0
Tue Sep 11 2012, 18:25
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
въпроса е там че в хнс се е играло и ще се играе хнс на класически карти ... а б-хоп мап няма как да се играе .... в хнс има ралзика от тука до небето ... а ти примерно като не можеш да скачаш вообще няма разлика за теб какъв е мапа , ще те хванат така или иначе "Зайците" ...
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Tue Sep 11 2012, 18:31
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Ми в класика направо да си слагат бхоп маповете и точка по въпроса...
Най-отгоре
Shame on you !
Tue Sep 11 2012, 18:37
shameonyou
Регистриран потребител #5538
Регистриран: Thu Oct 06 2011, 18:54
Град: Шумен
съобщения: 39
Аз мога да скачам смотан лонг джъмп,като повечето които играят,но малкото които могат БЖ или квото там се води,според теб кво ше причиняват на класик мап ? ЩЕ НИ ЧУ*АТ .И защо пък бхоп мап да неможе в хнс ? 90 % от тия,които скачат в хнс могат бхоп,пък и да не е с бхоп,пак ще ги скочат с некви стрейфове! Темата е пълна пародия и аз съм плътно зад играча.Щом,като в хнс-то има мапове на които слайва по 2-3 на всяка врътка,защото са за по-малко хора админите веднага сменят мапа за да не се получава това,то тогава и тия класици могат и ТРЯБВА да се сменят,по простата причина,че за ХНС мод има ХНС карти,а за класика си има класик карти И ТОВА,ЧЕ ЕДНО ВРЕМЕ Е НЯМАЛО ХНС МАПОВЕ И СА СЕ ИГРАЕЛИ КЛАСИК,НЕ ЗНАЧИ,ЧЕ СЕГА КАТО ИМА МАПОВЕ ТОВА ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖАВА.

[ Редактирано Tue Sep 11 2012, 18:37 ]
Най-отгоре
PsIx0
Tue Sep 11 2012, 18:38
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
на теб май ти е трудно да направиш разликата м-ъ бхоп маповете с класик маповете ??? както може да се стреля на хнс мапове така може и да се скача на класик ... бхопа е 1000 пъти по различен , в ХНСто има и трикове не е само скачане по сгради , тия трикове се правят супер яко на класически мапове ... егати хората сте не разбирате и пак се обаждате ...

[ Редактирано Tue Sep 11 2012, 18:41 ]
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Tue Sep 11 2012, 18:41
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Shame on you ! написа ...

Аз мога да скачам смотан лонг джъмп,като повечето които играят,но малкото които могат БЖ или квото там се води,според теб кво ше причиняват на класик мап ? ЩЕ НИ ЧУ*АТ .И защо пък бхоп мап да неможе в хнс ? 90 % от тия,които скачат в хнс могат бхоп,пък и да не е с бхоп,пак ще ги скочат с некви стрейфове! Темата е пълна пародия и аз съм плътно зад играча.Щом,като в хнс-то има мапове на които слайва по 2-3 на всяка врътка,защото са за по-малко хора админите веднага сменят мапа за да не се получава това,то тогава и тия класици могат и ТРЯБВА да се сменят,по простата причина,че за ХНС мод има ХНС карти,а за класика си има класик карти И ТОВА,ЧЕ ЕДНО ВРЕМЕ Е НЯМАЛО ХНС МАПОВЕ И СА СЕ ИГРАЕЛИ КЛАСИК,НЕ ЗНАЧИ,ЧЕ СЕГА КАТО ИМА МАПОВЕ ТОВА ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖАВА.

+1
Най-отгоре
Alcoholica
Tue Sep 11 2012, 18:46
Alcoholica
Регистриран потребител #2170
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 12:05
съобщения: 294
Ае някой да заключва тая тема че няма никакъв напредък само СПАМ и Дървени философи.... поне да бяхте разбрали човека за кво е направил темата ..... не само да се правите на разбирачи
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Tue Sep 11 2012, 19:47
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Много добре го каза.Вие помислихте ли за по-слабите играчи ( които имат слабо mbj, sbj или изобщо не могат ).И аз съм против класик картите.
Най-отгоре
Myxaxa
Wed Sep 12 2012, 00:18
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Ако трябва да бъдем честни и аз не мога bj,sbj и прочее,но мога трикове,за които не ми е нужно бж и сбж..от време уно се играе хнс на класик мапове,на такива мапове се учих преди над 5 години.Не виждам разликата между преди и сега освен,че сървъра е 100 аа ,а не 10 .
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System