Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Компетентността на OHa3u TaM - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Компетентността на OHa3u TaM
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Char
Sat Mar 23 2013, 14:11
Char
Регистриран потребител #3639
Регистриран: Mon Apr 12 2010, 17:05
Град: Burgas
съобщения: 20
Nismo.dll написа ...

Пак да кажа .... He Bлизат защото са заети хора.Че сърърите са безплатни и тези хора не ни дължат нищоо за това не сме никакви да изискваме каквото и да било .... Когато могат тогава.. Ако на някои толкова не му харесва... Да си хостне сървър и да си прави всичко както си реши за добре....

Напълно разбираемо е ..... Да съм на 24 25 30 години и да си имам работа и семеиство и да не ми остава толкова много време да се занимавам със сървъри за ЦС , с които правч на ДРУГИ хора кеф от доброта.., за което накрач получавая само упреци ... оценете какво е направено до сега ... и спрете с нападките към тея хора ... Добре че са добри че са добри и ни търпят смешните прищявки от сорта на ИСКАМ ЖЕНАТА КОТКА СКИН ... wtf ... Играите и тва е... ако нещо куца казвате и АКО остане време ще се прегледа ... Ако секи месец си плащам такса да играя имам право да упреквам .. ама в точ случей _)_ .... hf



+1
Най-отгоре
MuTHu4ap ;]
Sat Mar 23 2013, 15:36
Регистриран потребител #3236
Регистриран: Mon Feb 15 2010, 19:03
съобщения: 2
1. Може да ги различава.
2. Не съм наясно.
3. Както всеки админ и тя се мъчи да помогне с каквото може на когото и да е.
4. Докъто сме играли заедно не съм видял да се е държала лошо или с неуважение към някой.
5. Съгласен съм с Psychosis


П.С:Спрете да се дразните за щяло и нещяло.
Най-отгоре
Maybach Music
Sun Mar 24 2013, 00:27
F*cking Legend
Регистриран потребител #4287
Регистриран: Mon Aug 02 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 51
1. Различава си ги. Нормално е да поиска мнението на друг админ.
2. Не съм наясно.
3. Когато може помага.
4. Напълно нормално. Всеки си изпуска нервите.
5. Няма

ПС: Спрете да правите от мухата слон.
Най-отгоре
vancheto
Sun Mar 24 2013, 00:37
2pacGirl
Регистриран потребител #4909
Регистриран: Thu May 26 2011, 23:24
Град: Пазарджик
съобщения: 108
Да попълня и аз въпросника..Върнахте ме в 6-ти клас...Боже..

1. Нямам наблюдения.
2. Не е критерий за компетентност.Няма значение каква активност има.
3. Помагала е ако може .
4. Приемливо.Както всички нас и тя си има слаби моменти.

За мен е една от малкото,на които им пука за развитието и поддръжката на сървърите.А такива хора трябва да се задържат тук.Замислете се малко какво ще стане ако останат само хора,на които не им дреме за нищо..
Просто спрете да си вадите кирливите ризи като видите малко зор.Не сте на 15 години.

Вземете се стегнете малко в кръста,че почва да прилича на пародия всичко,а някога не беше така..СРАМОТА!

[ Редактирано Sun Mar 24 2013, 00:41 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Tochkata-sym
Sun Mar 24 2013, 00:41
Регистриран потребител #6938
Регистриран: Wed Dec 19 2012, 23:26
съобщения: 1

1. Не мога да дам подобна оценка, при положение, че откакто играя в класика (4-5-6 месеца) съм засичал 2 пъти хак
2. Колкото по-малко активност има толкова по-добре за веригата... Но ако се съмняваш в даден човек и не си сигурен по-добре попитай някой, отколкото своеволия и т.н.
3. Поне на мен винаги с каквото е мога, а доколкото съм забелязал и на другите играчи с каквото може е помагала
4. Всеки си изпуска нервите понякога...
5.
Най-отгоре
WGP | P.Atanasov*Irraplaceable
Sun Mar 24 2013, 02:18
retrader
Регистриран потребител #3037
Регистриран: Mon Jan 18 2010, 18:41
Град: Sofia
съобщения: 70
Просто спрете да си вадите кирливите ризи като видите малко зор.Не сте на 15 години.


Ами, всъщност повечето са точно на толкова
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sun Mar 24 2013, 17:05
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
1. Способността да различава хакове се ограничава до явен спеед и айм хак. Не мисля, че може да различи слухар от лал/но рекойл или сайлент айм.
2. Активността е до компетентността, като не различава хак, вика да и помогнат, докато други 20 се чудят дали да излезнат и к'во прави админа. Слаба активност.
3. Чат-пат съм я виждал да помага, но оплакванията към нея са повече.
4. Аругантно, в повечето случай само се репчи или спами прекалено много в админ чата по теми нямащи нищо общо с играта.
5. Забелязал съм, че тя и още една малка групичка админи често си подсказват по админ чата.

П.с. Точно защото не сме на 15, трябва да си вадим кирливите ризи и да се учим от тях. Понеже всички се имате за моралисти, защо никои не понася критика ? Защо оНа3и Там има А-флаг, а Che! няма. Che! има в пъти повече опит и е помогнал на веригата от нея. Когато и махнах а-флага помните ли какво стана, че даже с Митев се скарахме тогава. Като цяло слаб админ. Само мрънка за маповете, кой бил хак, кой не ; не поема инициатива. За ГГ е идеален админ, но за класика не става ! Едва ли някой ще влезне в ГГ с лал, но рекоил или 16 бита.
П.с.-2 И играя доста често, не е нужно да съм си с ника, който трябва да го знае го знае, има статистика където може да се провери колко съм активен.

[ Редактирано Sun Mar 24 2013, 17:06 ]
Най-отгоре
OHa3u TaM
Sun Mar 24 2013, 19:31
OHa3u TaM
Регистриран потребител #4608
Регистриран: Wed Nov 10 2010, 12:40
Град:
съобщения: 64
До преди няколко дни се чудех за много неща, които се случват тук в Рони. Как главни админи си затваряха очите за много от нещата, които правеха техните баджанаци тук в сървъра. Как, ако все пак е имало оплакване(и то за тежко провинение) им се отнемаха правата, за да се замажат очите на хората и след време пак им се връщаха. Е днес нещата са от ясни по ясни. Темата виждам направи рекордно висок брой преглеждания, което може само да ме радва. Коментарите са от ясни по ясни. А коментарите на двамата главни очевадни. Защо само техните ли, защото както твърдят много хора-шуробаджанащината е на високо ниво във веригата. Всеки сам може да види колко оплаквания има с/у мен и колко пуснати теми.(Аз ще ви кажа - 1 оплакване за неправомерно сложен гаг). Защо, като сте видяли, че се държа лошо с някой в сървъра, не сте ме гагнали примерно. Ще ви кажа защо, защото до сега не съм обидил никой. Искам поне някой да качи, снимка с една моя обидна дума. За едно обаче съм сигурна, от малкото съм, които съм държала да се спазва добрия тон в сървърите. Доказателсвто, за което са многобройните ми гагове. Била съм с арогантно поведение и съм се репчела. Ами мисля, че всеки човек би се защитил, когато не е виновен, а е нападнат без основание. И защото не съм на 15 не ме е страх да кажа истината в очите, колкото и неприятна да е тя. Ако всеки един от вас има, това качество ще бъде много по достоен човек в живота, уверявам ви.
Относно играта.
1. Относно демотата - Искате да ме убедите, че в гг играят предимно "слухари", но реикоил или 16 бита ли? Защтото вие искате точно такива демота. Ами малко смешно звучи с такъв хак да играеш гг. За лала не сте прави, има много хора играещи с лал в гг(съответно има и техни демота
По точките от 2 до 4
Не виждам никъде тези оплаквания в този сайт. Та нали за всичките 3 години в Рони научих едно нещо - Доказателства.
Относно точка 5 - като си го забелязал това нещо, защо си си затворил очите, след като подсказвам. Не мисля, че специално ти би си затворил очите за нещо отнасящо се до мен.
Относно флаг А - Много просто, когато не съм си в нас и влизам в игра съм на нет от флашка, т.е на 2-та минута ме изхвърля от играта за висок пинг, а не ми е даден, защото съм баджаначка с някого.
Относно гг - казах го и вчера, казвам го и сега - затрихте един прекрасен сървър, който беше беше посещаван от много голям брой играчи. После затрихте и другите сървъри, остана само класик. Погрижете се поне за него. Бяха пуснати десетки теми относно проблемите на гг, а главните дори не ги четяха.
Може да ме изкарвате всякаква - проста, некомпетентна, високомерна и тн. Само хората, които ме познават знят каква съм. Не бъркайте личността с поведението ми! Личността ми е това, което съм аз! Поведението ми зависи от това, кой си ти! Да седиш пред компа, да обиждаш и подклаждаш е най-лесно.
Пожелавам ви на 30+, да имате същия дух и хъс за игра. На тези, които ме подкрепиха - Едно голямо БЛАГОДАРЯ. Благодаря и на тези, които го направиха на ЛС.

Поздрави: OHa3u TaM
link
Най-отгоре
LATINO
Sun Mar 24 2013, 19:51
Регистриран потребител #4753
Регистриран: Mon Apr 18 2011, 20:50
Град: Бургас
съобщения: 10
За ГГ е идеален админ, но за класика не става ! Едва ли някой ще влезне в ГГ с лал, но рекоил или 16 бита.
П.с.-2 И играя доста често, не е нужно да съм си с ника, който трябва да го знае го знае, има статистика където може да се провери колко съм активен.
[/quote1364146660]

Че кой става за класика? Там всеки път има от 20/10 админа които 8 не стават за нищо и виж статистиката колко бана има на ден в класик1 и виж колко имаше в ГГ когато беше фул(говоря общи) и онази там не излизаше от там
и сървара си вървешв перфектно докато главните които сте,спряхте да се занимавате с него и сега е пълен
само класика. Не можв да даваш такава оценка че за ГГ става а за класик не. Първо виж ти колко бана имаш
защото аз не видях 1 твой.Замислете се малко че сърварите умират,а за да варвят зависи от вас главните,а не
да ми пускате теми за Онази и Онзи и т.н. .... и да търсите виновни другите
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sun Mar 24 2013, 20:00
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Прав си, просто трябва да стане като едно време, режат се флаговете и бан от веригата ? Преди така беше процедурата, няма човек - няма проблем и пак беше препълнено ронито. Хората който трябва да си отговарят за плугините и маповете не са тука в тази тема. Реално само Митев има достъп до тези неща и никои друг. Мен не ме търси из амх-а, от одавна не си играя с моя ник. И както каза колегата, нема все пак да качи няколко демота на не явни хакери.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System