Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / ghost-a има нужда от подобрения - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ghost-a има нужда от подобрения
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Battleman
Thu Sep 12 2013, 14:29

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Ако под популяризиране разбираш да угодя на двама трима, че да може той и неговите аверчета да играят там, като в последствие да желаят и права в дадения сървър под претекст, че си "помогнал" за развитието му, то релано не виждам как да го направя.

Ще сложа точка от мен с едно съветче - мненията на Watch Me! и NightRipper са по-тежки от твоите и когото и да е било тук. Така че, ако искаш да убедиш мен, първо убеди тях.
Най-отгоре
4eburat0r
Thu Sep 12 2013, 18:33
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Леко по лека и нещата отиват на ... турнир
Съберете се и решете спора в игра, нашите CT, новодошлите Т и там си доказвайте кой колко разбира от гост и как се свалят Т с по-малко патрони.

Аз съм на мнението, че в Ро-Ни играят по принцип по-скилнати играчи, разчитащи повече на собствените си умения от колкото на многото гъзарии в различните модове - това е хубавото на тази верига. Проблема с посещаемостта е много комплексен и е трудно да се опише с 2-3 думи - важното е че има желание и се работи по проблемите, според възможностите.
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Thu Sep 12 2013, 20:15
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Те от Сектора "протата", ако влязат за 1 турнир ще търсят къде е shop-a &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by reD sHocK*;]&lt;/p&gt;

[ Редактирано Thu Sep 12 2013, 20:15 ]
Най-отгоре
badbichez
Fri Sep 13 2013, 10:24
Гост
Това което казвате са пълни идиотщини, не ви говоря само за SHOP казвам ви, че сървърът ви си е чист CLASSIC а не GHOST единственото нещо, което го отличава е че терориста е невидим и се разхожда с нож.
Не сте влизали в SECTOR за да съдите за начина на игра там и не ми обяснявайте, че не знаем как се играе без shop защото не съм виждал в този сървър играч да прави 59 / 5 статс.
Най-отгоре
CBaJleH
Fri Sep 13 2013, 10:45
Гост
Добре де, ти искаш сървър който да е като в другите вериги??? Ако не знаеш всяка верига си има принципи които не нарушава. Аз лично не играя ghost! Играл съм max 2,3 пъти! Но малко акъл ти трябва, за да разбереш, че няма как да промениш нещо, което от години си стой така!
И друго, което ме интересува... Като не ти "удисва" тука, защо е отидеш в сектор при уж якия GHOST?
Най-отгоре
Battleman
Fri Sep 13 2013, 11:11

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Лелее, и ми говориш за идиотщини?

Мод, където призраците са прозрачни и имат 450 HP и двойки, които в началото на рунда им се предоставя меню за оръжия, които сами трябва да решат каква полза ще им донесе - Мех, все едно играя в класика...

Мод, където призраците са прозрачни и имат 450 HP и двойки, с нуубски шоп и безкрайни патрони - БАМ! ГОУСТМОД!

Логиката ти е покъртителна...
Най-отгоре
_M_A_R_I_N_S_K_I_
Fri Sep 13 2013, 13:20
Регистриран потребител #7784
Регистриран: Wed Sep 11 2013, 13:48
съобщения: 4
Само не си мисли че патроните нямат край (смисал че няма презареждане)
Има презареждане, но е тъпо да определяте с колко патрона да ходя на война, това или дайте повече патрони,ако можете дее, тъй като си мисля, че не знаете как да сте АДМИНИ.
Най-отгоре
Battleman
Fri Sep 13 2013, 14:02

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Момченце, със закон трябва да ти забраня да пишеш въобще. 8 години съм по-голям от теб и приблизително от толкова време се занимавам с ЦС и администриране. И стига си ми давал примери с войни и ловджийски хайки щот, нал' знаеш, тоя свят не е перфектен. Няма да разрушавам баланса в играта, само и само щото не можете да играете гоустове (а.к.а в главите ви - лошите). Както каза Ред Шок, ако направя турнир, 80% оит вас протата ще заплачат при липсата на шопменю. И като толкова се мислиш за добър, играй в нашия сървър да видиш, че реално нищо не можеш. Айде стига с тоя спам. Заключвам.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System