Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Кандидатура за админ. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Кандидатура за админ.
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
4eburat0r
Wed Dec 18 2013, 18:20
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
ЗА - точен админ, знае какво прави
Най-отгоре
Battleman
Wed Dec 18 2013, 21:30

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Искам нови дема след махането на правата.

Благодаря.
Най-отгоре
Psychosis
Thu Feb 13 2014, 22:43
Регистриран потребител #5579
Регистриран: Thu Oct 13 2011, 14:50
Град: Sofia
съобщения: 44
Добре кажи ми защо са ти? Извинявай много ама първо:
Кандидатури за администратори се приемат за всички сървъри. Нарастването на броя админи в даден сървър, ще води до спирането на кандидатурите за този сървър. Изискванията към нашите бъдещи колеги ще са:

1. Да играят редовно в нашите сървъри.
2. Да имат навършени 16 години.
3. Препоръчително, но незадължително - стаж като админ / да сте запознати с АМХ командите/.
4. За кой сървър искате да сте админ.


5. Задължително с кандидатурата се качва архив с ваши демота на хакери от сървърите на Рони, поне 5 на брой (това се прави с цел да видим, дали можете да различавате хакери от добри играчи и т.н.)

6. Всички права описани за сървъра и форума да се спазват стриктно - link
7. Редовното посещение на форума е задължително.

N.B.
Демота вече качени от кандидати в раздела "Играчи в нарушение" НЕ се приемат.

- Кандидатурата трябва да е подредена в реда, в който аз съм написал изискванията.
- Прикачвайте дема в зависимост от сървъра, в който желаете да получите права (Уалове за класици, скриптове за джъмпове и т.н.)
- Повече качени демота ще са във ваш плюс.
- Всеки кандидат ще получава ЛС до няколко часа след пускането на кандидатурата за доуточнения. Излишния спам ще бъде трит без предупреждения.

-------------------------------------------------------------
Показал съм 200+ демота.
100+ от тях са лично мой направени на хакери и баннати от мен ( и никога не е имало оплакване за някой бан и не съм единствения със сигурност, мога да посоча няколко много читави хора, които са пуснали кандидатури и са били отрязани по същият начин ). Останалите са от старата тема Играчи в Нарушения, която беше изтрита с още цял куп важни теми.
Искате да е ново всичко СУПЕР Е това ама... 5 точка е дали мога да различавам хакери от играчи.. имайки предвид, че от както ходя прав под масата играя CS със сигурност няма да забравя как се различава.
А сега понеже няма админи, а ако има те са с смс права, влезе си 1 айм и както си бяхме 10vs10, стана на 4vs4, или нещо от този сорт...
Ето 3 демота намерих из папката, едното е на тоя където изгони хората от д2, другите 2 не ги помня, дали съм репортвал и т.н. По много грешен начин постъпвате. Може намеренията да са добри, ама действията са ужасни.
Най-отгоре
SoundB0y
Thu Feb 13 2014, 23:09
SoundB0y
Регистриран потребител #5178
Регистриран: Fri Jul 29 2011, 12:48
съобщения: 121
Аз се чудя защо не е админ??
Най-отгоре
Battleman
Fri Feb 14 2014, 14:25

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Psychosis, никой от читавите админи не е бил рязан... Отворени им са кандидатурите и единственото, което трябва да качат са 5 тъпи, шибани дема! Ако не могат, то аз от де да съм сигурен, че наистина искат да помагат в опазването на хакери? В момента ги мързи да качат 5 дема.. Е това ли после ще видя? Как ще седят с тъпите си права и нищо съществено няма да свършат! И това не го казвам ей така, а от личен опит! Много пъти сме давали права на хора, на които единствената им активност е до получаването им. После си го местят от единия в другия...

Какво толкова се оплаквате не мога да разбера? Не ви карам да ми пращате 100 дема, нито пък да сте активни 24/7. Или ще се правим на сърдити като някакви 4 годишни детенца, че сме ви взели близалката и желаем да изпълните нещо НЕИЗПЪЛНИМО, че да си я върнете?
Най-отгоре
ghostfake
Fri Feb 14 2014, 19:47
Регистриран потребител #7838
Регистриран: Wed Oct 09 2013, 00:17
съобщения: 16
Battleman написа ...

Ако не могат, то аз от де да съм сигурен, че наистина искат да помагат в опазването на хакери?

Вече хакерите ли пазим?

ПП.Взехте права на много свестни админи, и не виждам като качат 5 дема, какво доказват? Доказали са се като админи, доказали са се с разпознаването на хакове... а тва, че с тея дема едва ли не се гарантира, че след като им бъдат дадени пак правата задължително ще бъдат активни, е пълна простотия Вие си знаете, тва си е мое мнение все пак :}
Най-отгоре
Psychosis
Sat Feb 22 2014, 15:09
Регистриран потребител #5579
Регистриран: Thu Oct 13 2011, 14:50
Град: Sofia
съобщения: 44
ghostfake е напълно прав.
Ако не са активни като админи със сигурност някой ще направи тема във форума или ще се забележи в amx, дали има активност от тях. После не виждам проблема в махането на техните права. Много хора да не кажа всички, биха искали да се отпуснат след било то училище, лекции, работа, семейство или лентяйстване, на една врътка цс. Не е все едно ще ни плащаш да следим за нарушения и да пазим ред, за мен си е хоби, а не работа.
strikermalkiq.zip
Най-отгоре
z_i_k_o
Sat Feb 22 2014, 19:14
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
5 очевидни ейма, не значат, че някой различава хакерите...То за това преди имаше поне 10 админа в Класик, дето грам не разбираха за какво иде реч...5 демА се събират лесно, не е там идеята...
Най-отгоре
4eburat0r
Sun Feb 23 2014, 00:24
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
За да има ефект подетата кампания, трябва да има някаква периодичност и форма на контрол - първите дема се събират за отрицателно време, но смисъл няма.
Получи се, че махнахте права, сега всеки, който поиска си ги върна и какъв е смисъла от цялата галимация? Ако, както писахте е имало "чадъри" при админите, те след 5 дема пак ще ги има.
Подчертал съм някои основни моменти в моята тема - ако са я гледали главните.
Искате ефективни админи - тествайте ги ако щете с дема на неявни хакове, напраете тема за обучение на админи - да имат достъп само админи до нея - дема в нета и в личните архиви на колеги колкото щеш. Варианти има много - желание да има.

Ако сметнете че е спам, трийте.
Успех с кандидатурата Psychosis
Най-отгоре
I'm Perfection!
Sun Feb 23 2014, 00:31
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Аз така и така нямам време за игра, но да се изкажа. И аз съм на мнението, че повечето които бяхме админи, знаем всеки как върши работата си, имало е и такива къде викаш "После си го местят от единия в другия... " , но имаше и също такива , които бяха доста добри админи. Аз за това и се отказах да събирам дема и т.н.. И без това нямам много време да играя както казах, а иначе да му давате права на това момче , че той си ги е заслужил абсолютно.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System