Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Оплакване от некоректен администратор SlaB-Home - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от некоректен администратор SlaB-Home
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
s0f*Bate SA
Fri Nov 07 2014, 18:38
Гост
Бях гагнат за това , че казах на един колега мишка , при това на миналия мап бях ганат отново айде да кажем там , че е имал оправдание защото един от моите стреляше по мен и се базикнах че е глупав айде там за обида добре
Ето и още едно нарушено правило :
Забранява се саморазправата между админи(най-тежкото провинение).
link
link
link
Колегата Александров сигурно ще качи и демо
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Fri Nov 07 2014, 18:44
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Няма да качвам демо, снимките са достатъчни.

Играехме си 4 админа от форума, беше ми приятно до тази случка, направо се изумих.
1 ден ГАГ за това че са ми казали на мен "мишка" и на всичкото отгоре казва, че причината е псуване.

ПС: Май има някакъв бъг с амх-гаг, но това не го оправдава.
Най-отгоре
puFi_mIx
Fri Nov 07 2014, 21:07
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
цццц, къде няя хора къде помежду си се ядете... ЛУДИ ХОРА, ЛУДИ, ЛУДИ .. Имаше няква такава песен...
Бъг при гага има.. като не знаеш как да го ползваш
amx_gag nick / без време и кавички при някои никове слага 1 ден. И за това се слагат кавичките.. ама пък ставало по - бавно.
пп. И ся да не ми почнете, че заради такива изцепки няя хора.
Най-отгоре
SlaB
Fri Nov 07 2014, 22:34
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Сръдльо. Айде гагнете ме от форума...Саморазправа между админи ? Това Klara ли го измисли ? На интрига удря тая тема и това определение. Да, не знам какво време се слага, т.е. каква е основната мерна единица като се банва през конзолата. На картата с двата кораба написах 500, а на снежната - 50 и все за по ден те гагна. Нямам си обяснение защо за едно и също време. Ти като печен админ с повече флагове веднага си махна наказанията и омаловажи работата ми пред другите играчи.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sat Nov 08 2014, 06:27
Гост
SlaB написа ...

Сръдльо. Айде гагнете ме от форума...Саморазправа между админи ? Това Klara ли го измисли ? На интрига удря тая тема и това определение. Да, не знам какво време се слага, т.е. каква е основната мерна единица като се банва през конзолата. На картата с двата кораба написах 500, а на снежната - 50 и все за по ден те гагна. Нямам си обяснение защо за едно и също време. Ти като печен админ с повече флагове веднага си махна наказанията и омаловажи работата ми пред другите играчи.

Да "саморазправа между админи" май си учуден , че има такава точка в правилата на веригата ?
Ето за да ти покажа , че не съм я пуснал аз темата със правилата съм направил снимка за да видиш , че не съм си го измислил аз това правило
link
Има си главни те ще вземат решение . &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by s0f*Bate SA&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Nov 08 2014, 06:27 ]
Най-отгоре
SlaB
Sat Nov 08 2014, 11:10
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Не съм казал, че не знам това правило. Учуден съм, че го възприемаш така. Играч ( link ) ( да не кажеш, че си измислям ) нарушава правилата и си получава съответното наказание " по преценка на админа". Едно време, когато сам се гагвах в празен сървър, числото, което пишех за продължителност, беше в мерна единица - секунди. 500 би станало по-малко от 10 минути. Но имахме и повторно нарушение на следващата карта. Може би по-скоро за второто нарушение беше "по преценка на админа но не повече от ден" ( по спомен ). ( Не, че не знам, че си ти, но може да е всеки ).
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sat Nov 08 2014, 11:49
Гост
Някой главен е взел своето решение за това заключвам темата!
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System