Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / [анкета] Изчистването на банлиста - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Изчистването на банлиста
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
indeX
Wed Nov 12 2014, 19:32
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
Искате ли да се изчисти банлиста ?
Да

НЕ

Извинявам се че пуснах темата тук но тук всеки ще я види. Та идеята ми е да се изчистят обсютно всички банове да се почне на чисто . Админите пак ще са си същите ,но сигорно ще има повече хора по серверите. От опит глава не боли..
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Wed Nov 12 2014, 19:46
Гост
Хубаво е и всеки да се аргументира защо е гласувал с Да или с Не
Казах го в чата ще го кажа и тук
Значи , щом няма съгласни за бановете да са по 1 месец за да могат провинилите се играчи да имат шанс да играят във веригата ни отново губи се смисъла и на изчистването на бан листа каква разлиак се вижда ако се банваше за по 1 месец от както имаше играчи щеше да имат шанс тия хора като им изтече наказанието да влязат да играят и щяха да знаят първото което е , че бана е за месец . А сега какво нахакали сме постояните банчета хората са видяли , че имат наложен постоянен бан и са изтрили веригата ни от фаворитите си и как сега ще им кажем елате де влезте нямате бан при положение , че когато бяхме силни вилни раздавахме permament банове и сега умаляхме . Ако мислите , че точно тази опция ще ви помогне според мен е грешно .
Винаги изказвам това което мисля не искам никой да се обижда , нямам против никой
П.П : И нека си признаем следното ако аз ви го бях предложил това щеше да има сумати негативни изказвания , но Админ като главен щом го предложи има много хора които го одобряват . Знам , че никой няма си го признае , но все пак не играя от вчера тука &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by s0f*Bate SA&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by s0f*Bate SA&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Nov 12 2014, 19:49 ]
Най-отгоре
fearleSS
Wed Nov 12 2014, 19:57
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Аз съм "за" поради простата причина, че сигурно 80-90 % от банатите играичи са забравили за веригата. Мисля че може да се върнат някой хора които сега не ползват, непозволени средства, може би защото са пораснали... Това е от мен!
Най-отгоре
I'm Perfection!
Wed Nov 12 2014, 20:00
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Едва ли , това че го е предложил главен админ е фактор, явно всички виждат, че има някакъв шанс да се понапълнят сървърите. Аз съм за, защото както казах вече, хората ще получат втори шанс...Няма да загубим нищо ако се пробва....
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Wed Nov 12 2014, 20:46
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Съгласен съм с постовете на всички от чата и от темата, ако с риск да повторя останалите ще се изкажа и аз.

Сивчо - точно от теб дойде тази идея, бях твърдо против тогава, но и тогава не сме го обсъждали кои знае колко.. Разликата е, че по твоя начин, даваме шанс само на новите хакери, а така и на старите, а точно старите са "пораснали" както се изказа мои колега.

Предимства:
- Възможност за повече играчи (има хора които изобщо не знаят името на сървърите ни, щом не ги пуска не влизат, когато ги пусне ще влязат..)
- Втори шанс за останалите
- Изчистване на НЕ справедливи банове, от некоректни админи


Недостатъци:
- Повече хакери, следователно ще трябва да поемем отговорност, повече следене на играчи, от колкото игра за нас, да влизаме не в сървъра в които ни се играе, а в този, който има повече хора и по голям шанс за хакер. Както каза помпата, да влизаме с други никове, има много играчи, които не познават админите, но винаги има такива и които ги познават, нищо не пречи да се застраховаме..


Също така смятам, че отново трябва да слагаме перманент на хакер, шанс сме му дали, щом го е пропилял, не го вълнува нашия сървър и лети.

С поемането на този риск гласувам ЗА, премахването на всички банове до момента. И ще се постарая да съм по активен, за да изчистим хакерите отново от веригата ни.
Най-отгоре
puFi_mIx
Thu Nov 13 2014, 15:21
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
indeX написа ...

От опит глава не боли..

Направо търни
Стаа, има ли хора и админи ще има...
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sun Nov 30 2014, 12:44
Гост
Нещо ще се направи ли по въпроса
Мисля , че анкетата показва желанието на потребителите , някой главен остава да се изкаже дали ще се направи
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Nov 30 2014, 15:19
Гост
Ми то хубаво ще махнем бановете, ама те играчите откъде да знаят, че са ънбаннати?
Най-отгоре
4eburat0r
Sun Nov 30 2014, 15:32
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Още едно ЗА от мен, има поради друга чисто техническа причина, която не е спомената тук - IP адресите на повечето доставчици са динамични, та дори цели мрежи пренимават от едни доставчици на други - т.е. IP-тата които са в БАН листата вече отдавна не са на провинилите се хора - които а дано са порастнали.
Вярно, че едно време всичко беше на Perm (аз самия ковах Perm-ове на провинилите се), което сега като се замисля не е най-правилното - според мен трябва да е за няколко дена (седмица макс) и при повторение тогава да има месеци или Perm - в други вериги в които играя, коват за 3-4 дена (рядко седмичен) без значение какъв хак се ползва.
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sun Nov 30 2014, 15:37
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Ами и аз не бия пермове, като имам опцията. Понякога само перм ми дава, ама аз гледам да го разкарам хакера, че да се свърши кефа му.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System