Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Кандидатура за Админ - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Кандидатура за Админ
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
CBaJleH
Sun Dec 07 2014, 23:37
Гост
1. Да играят редовно в нашите сървъри. Играя от 4 години с малко прекъсване преди 1,2 седмици, защото нямах възможност.
2. Да имат навършени 16 години. Имам навършени 16 години.
3. Препоръчително, но незадължително - стаж като админ / да сте запознати с АМХ командите/. Бил съм няколко пъти смс админ и 1 път постоянен за 2 седмици(тогава беше чистката).
4. За кой сървър искате да сте админ. CatchMod server-а
5. За по-бърз отговор на кандидатурата от главен администратор, както и най-добър начин да се дадат допълнителни права от тях в последствие, с кандидатурата може да се качва архив с ваши демота на хакери от сървърите на Рони, поне 5 на брой (това се прави с цел да видим, дали можете да различавате хакери от добри играчи и т.н.) Мисля че имам 2,3 демота, като цяло единствено играя catch mod-а, някой път правя изключение и влизам в д2, гг.
6. Всички права описани за сървъра и форума да се спазват стриктно - link
7. Редовното посещение на форума е задължително. Посещавам го, по няколко пъти дневно или за бъг на сървъра или просто информативно.

Не съм голям фен на администраторските права, но не мога да търпя да гледам как 12 годишни "лапета" се обиждат, надъхват, бъгват и прочие. Това влияе на цялата обстановка в сървъра. AJlekcaHgpoB и avengeR не могат да огряват постоянно и мисля че удвояването на администраторите в сървъра ще бъде много добре. Не знам дали в тест правата е вкаран флаг f, но главната причина да се опразва сървъра са маповете, затова много ще ми бъде от полза да притежавам този флаг .
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sun Dec 07 2014, 23:52
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
За! с две ръце много е точен, редовен и тн. Успех!
Най-отгоре
DarKsou1
Mon Dec 08 2014, 00:14
Регистриран потребител #8913
Регистриран: Wed Sep 03 2014, 22:07
съобщения: 23
И аз съм за! днеска ми казаха 4е някой е бъгнал на асаулт ама аз не бях в игра... и , ако има админи , които да контролират реда ще бъде супер.Успех и от мен.
Най-отгоре
avengeR
Mon Dec 08 2014, 10:27
avenger
Регистриран потребител #5216
Регистриран: Wed Aug 03 2011, 16:33
съобщения: 48
Категорично ЗА! Няма нужда от коментар.
Най-отгоре
CBaJleH
Sat Dec 13 2014, 10:35
Гост
Може ли някой главен да изкаже мнение по кандидатурите за catch, защото точно от там идвам и заради 2-ма се развали кефа има и демо..

P.S. Ето за какво говоря link това е почти всеки ден, не претендирам за бан а просто показвам как всеки ден сме длъжни да търпим това. Именно за това искам права в сървъра, за да има поне малко ред!&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by CBaJleH&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Dec 13 2014, 12:03 ]
Най-отгоре
Battleman
Sun Dec 14 2014, 18:44

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Ник, парола и сървъри на ЛС.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System