Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / GunGame - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ReDBuLL_Bg
Sun Mar 22 2015, 06:36
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
пускам тази тема спецялно за гун гаме сервера застото мисла 4е ве4е е краино време да се направи несто по вупроса.с две думи картите в гун гаме се вуртят едни и сусти поради простата при4ина не 4е не се гласува за другите а застото има някув буг вув воте .изобсто не дава воте за много от картите дава воте само за 15 20 карти и тва е.Забелязул сум го застото като никои няма в сервера и като не се гласува картата се сменя сама като свурши времето и винаги пуска карта която никога не сум играл в рони.Искам просто някои да оправи буга вув воте застото моjе би от 70 карти се играят наи много 20 30 даjе незнам дали и толко се играят просто тези 20 карти ве4е са омрузнали на си4ки и просто не е редно да има осте много но да не се играят и другото което мога да каjа е 4е аз имам много добри карти просто трябва някои да се наеме сус зада4ата да орпави буга вув воте и ако иска мога да му дам осте някои много добри карти за гун гаме и сервера сте е по добре сус сигурност поне няма да става изцепката тукмо сервера да се понапулни и като се падне някои мап дeто за нисто не става и на си4ки е омрузнал да го гледат само и си4ки аиде отивам у мегата или у некув друг сервер и после пак празен сервера
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Mar 22 2015, 09:35
Гост
Повтори даскалото от 5 до 12 клас, ако искаш карай и едно задочно. Но по темата... В гън гейм сървъра може да има 124928147 мапа, но във вота влизат само тези, които са вкарани в файла "mapcycle"(може и да бъркам за името на файла). С други думи не е бъг...
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sun Mar 22 2015, 11:52
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
От mapcycle са картите, които се сменят автоматично, без вот.
Има си в addons папката на сървъра един файл maps.ini и там се поставят картите за вот. Сега погледнах, има над 70 карти в списъка на сървъра (пишете votemap в конзолата).
Аз лично като играя в gungame-a не гласувам за нова карта и ви оставям сами да си изберете коя ви се играе. За бъг, не знам, защото не ги знам наизуст имената на картите.
Най-отгоре
puFi_mIx
Sun Mar 22 2015, 18:41
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Бъг нЕмА.. Просто никой не гледа за какво гласува. Да се направи mapcycle ама пак ще има недоволни и пак е шитня ...
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Mon Mar 23 2015, 15:16
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Redbull, с mapcycle няма да има вот, ами ще сменя директно картата.
Най-отгоре
CBaJleH
Mon Mar 23 2015, 17:12
Гост
Ред бул като за начало прочети това ---> link казват, че помагало на хора с твоите проблеми, а относно въпроса ти помпата е написал как може....
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Mon Mar 23 2015, 18:43
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Значи за всички карти едновременно няма как да се гласува.
Ако картите се сложат в mapcycle, а не в maps.ini, то няма да можете да гласувате. Освен това, няма да ги пуска на произволен принцип, ами по реда, в който са записани в mapcycle.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Mon May 11 2015, 16:00
Гост
Ъп...
Моля главните да ми пишат поне на лс дали ще се вземе решение по въпроса да знам да не виси темата .Ако не да и слагам катинара
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System