Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / оплакване от So Good - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
оплакване от So Good
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ReDBuLL_Bg
Sat May 30 2015, 19:44
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
днес играхме с някакъв в Dust2 и тои ме помоли да пусна оплакване от негово име защото тои неможе да се регне в саита ето и неговото оплакване. Оплакване от SoGooD за ненаправен баланс на силите . Ето и снимка на която се вижда голямата нужда от баланс link
Най-отгоре
Tashko
Sat May 30 2015, 19:47
Десет годишен малчуган
Регистриран потребител #9169
Регистриран: Sat May 30 2015, 19:45
съобщения: 5
Да благодаря . Един приятел успя ме тегне трябвало на майл да съм регистриран иначе другите емайли не ги приема сайта
Най-отгоре
SoGooD
Sat May 30 2015, 20:05
Deni
Регистриран потребител #8797
Регистриран: Thu Jun 26 2014, 18:08
Град: Винкел City
съобщения: 132
На снимката ясно се вижда че не съм бил в игра дали въобще съм бил на компа но както и да е виновен съм
Най-отгоре
CBaJleH
Sat May 30 2015, 20:08
Гост
Тази снимка нищо не доказва... Плюс това има плъгин autobalance, иначе казано той се грижи за баланса на силите. Не мисля че админа носи отговорност, за каквото и да е.
Най-отгоре
Tashko
Sat May 30 2015, 20:09
Десет годишен малчуган
Регистриран потребител #9169
Регистриран: Sat May 30 2015, 19:45
съобщения: 5
Като те няма на компютъра ще излизаш ние играчите мислим , че има админ и виждаме пълна незаинтересованост от администратор . Такова ли искаш да е първото впечатление на новодошъл играч ? Че админите не ги интересува ко става вътре ли ??? Губите хора така , всеки играч го интересува дали админа е заинтересуван от веригата и съврвъра в който са му дали права . Ние не можем сами да си направим реванша , или по - точно могат играчите при добра култура ама разбира се , че им е по лесно да са от силните и си седят там и тогава се надява поне администратора да се намеси . Това не се получи . Ни та знам , не ми е до заяждане , а ми е до това да виждам , че като админ ти пука за веригата иначе евала мана тоя хакер експверт като ти писах на админ чата ама сам оза ден . Но това си е ваша политика на веригата явно банвате за ден няма лошо важното е , че го махна да не гони хората
Най-отгоре
CBaJleH
Sat May 30 2015, 20:14
Гост
Tashko написа ...

Като те няма на компютъра ще излизаш ние играчите мислим , че има админ и виждаме пълна незаинтересованост от администратор . Такова ли искаш да е първото впечатление на новодошъл играч ? Че админите не ги интересува ко става вътре ли ??? Губите хора така , всеки играч го интересува дали админа е заинтересуван от веригата и съврвъра в който са му дали права . Ние не можем сами да си направим реванша , или по - точно могат играчите при добра култура ама разбира се , че им е по лесно да са от силните и си седят там и тогава се надява поне администратора да се намеси . Това не се получи . Ни та знам , не ми е до заяждане , а ми е до това да виждам , че като админ ти пука за веригата иначе евала мана тоя хакер експверт като ти писах на админ чата ама сам оза ден . Но това си е ваша политика на веригата явно банвате за ден няма лошо важното е , че го махна да не гони хората


Не му слагаме по-голям бан поради простата причина, че той си сменя ипто и си влиза отново.
По темата мога да ти кажа, че ти си извърташ нещата по твой си начин, далеч от това, което всъщност е. А и не можеш да виниш било то админ или играч, че е бил afk в спектаторски режим. Можеш да му направиш проблем ако е бил в играта и е бил afk, но в този случай не си прав.
Най-отгоре
Tashko
Sat May 30 2015, 20:18
Десет годишен малчуган
Регистриран потребител #9169
Регистриран: Sat May 30 2015, 19:45
съобщения: 5
Батко не извъртам нищо има снимка има всичко . Преди това пак аз му казах , че няма равенство беше в игра и тогава като писах се усети и дойде от нашата . Ако е пичага ще си признае
Най-отгоре
CBaJleH
Sat May 30 2015, 20:24
Гост
Tashko написа ...

Батко не извъртам нищо има снимка има всичко . Преди това пак аз му казах , че няма равенство беше в игра и тогава като писах се усети и дойде от нашата . Ако е пичага ще си признае


Да предприемем, че си прав. Какво претендираш с тази тема? Корекция, отстраняване на права или друго ?
Най-отгоре
Tashko
Sat May 30 2015, 20:26
Десет годишен малчуган
Регистриран потребител #9169
Регистриран: Sat May 30 2015, 19:45
съобщения: 5
Не просто предупреждение в коя верига отстраняват права за това . Гледам реално не летя в небесата и да идвам за първи ден и да искам премахване на права
Най-отгоре
CBaJleH
Sat May 30 2015, 20:27
Гост
Молбата ти ще се преразгледа, нека спрем спекулирането по темата!
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System