Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форума :)
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
Aдминистратори
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10
  Тема Стартирана Отговори Преглеждана Последно съобщение
Затворена тема
Бан, без реална причина.
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
walz3r
Sun Dec 16 2012, 20:40
21 17984 Disturbed.dll
Fri Dec 21 2012, 20:14
Затворена тема
Някой ми маха правата и пак ми ги слага, Кой си играе ! :@
Fighter
Sat Nov 03 2012, 10:55
3 6345 IrritanT
Sat Nov 03 2012, 14:08
Затворена тема
Снимки поискани от Админ
me4o
Thu Nov 01 2012, 21:57
1 5325 Disturbed.dll
Thu Nov 01 2012, 21:58
Затворена тема
GAG за един ден ??!
Отиди на страница: [ 1 2 3 4 5 ]
brilliance
Fri Oct 26 2012, 01:43
40 27197 Disturbed.dll
Sat Oct 27 2012, 19:55
Затворена тема
Нерегламентиран бан...
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Oll Korrekt
Tue Sep 25 2012, 18:12
11 11676 puFi_mIx
Wed Sep 26 2012, 12:34
Затворена тема
Оплакване админ Kakarot(HNS)
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
infectedmushroom
Sun Sep 09 2012, 14:48
23 18337 Disturbed.dll
Wed Sep 12 2012, 16:54
Затворена тема
Хостер
c0caine
Fri Aug 31 2012, 11:30
2 5671 admin
Fri Aug 31 2012, 11:33
Затворена тема
До главните
Отиди на страница: [ 1 2 ]
~~~~~~Faster~~~~~
Tue Aug 14 2012, 23:53
10 12092 BreathTaker
Thu Aug 16 2012, 16:01
Затворена тема
до всички поддържащи ро-ни
Отиди на страница: [ 1 2 3 4 5 ]
ei,mishki
Thu Aug 09 2012, 14:01
43 28081 ei,mishki
Sat Aug 11 2012, 13:32
photoshop помогнете ми
PP
Fri Aug 10 2012, 16:56
3 6418 PP
Sat Aug 11 2012, 12:27
Затворена тема
Номинации и команди
Отиди на страница: [ 1 2 ]
zip0
Tue Aug 07 2012, 23:59
15 13349 Disturbed.dll
Wed Aug 08 2012, 15:25
Затворена тема
[преместен] Проблем с админ Che!
Отиди на страница: [ 1 2 3 4 ]
JlykaBua
Thu Jul 26 2012, 14:22
32 25506 Life is GooD
Fri Jul 27 2012, 19:04
Затворена тема
Отнети Права
Отиди на страница: [ 1 2 ]
reloader
Sun Jul 22 2012, 10:22
11 11225 ~~~~~~Faster~~~~~
Sun Jul 22 2012, 12:05
:)
IncK
Wed Nov 16 2011, 16:40
8 7839 SoundB0y
Wed Dec 07 2011, 20:26
So Funny
WitchCraft
Wed Nov 30 2011, 03:54
3 5802 Jodoso/Кънчев
Thu Dec 01 2011, 20:30
Опклакване от админ ДАС
5ob13sk1
Sat Nov 19 2011, 13:42
6 7187 Shame on you !
Sat Nov 19 2011, 16:45
Защо някои "админи" забравят целта за която са избрани
Отиди на страница: [ 1 2 ]
mAd_mAn.
Fri Nov 18 2011, 12:50
10 10415 BreathTaker
Fri Nov 18 2011, 18:39
fff
Отиди на страница: [ 1 2 ]
manchesterunited
Thu Nov 03 2011, 13:47
14 11649 manchesterunited
Sat Nov 05 2011, 14:59
Имам проблем с Cs.Ro-Ni GunGame
mitko_fahrer
Fri Sep 23 2011, 14:26
3 4964 Natalie
Fri Nov 04 2011, 02:44
Затворена тема
SMS админ - Im No Mad*
BreathTaker
Wed Oct 26 2011, 21:32
3 5786 t0kera*
Wed Oct 26 2011, 22:30
Затворена тема
SMS админа bittersweet97
IrritanT
Sun Oct 23 2011, 17:36
5 6881 JODA
Sun Oct 23 2011, 21:23
Затворена тема
Администраторите и тeхните риизъни :)
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
t0kera*
Sat Oct 15 2011, 13:28
23 17706 Mod
Sat Oct 22 2011, 12:00
Затворена тема
BAN - Reason : ' shte si igraem qvno '
begai
Wed Oct 12 2011, 22:17
5 7175 bizona
Thu Oct 13 2011, 12:13
Затворена тема
Админ b0rcha и админите в Omega като цяло
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
MMG
Tue Oct 04 2011, 22:59
28 18455 soak
Tue Oct 11 2011, 22:53
Затворена тема
Insider O_o
WGP | P.Atanasov*Irraplaceable
Tue Oct 11 2011, 22:26
1 5015 soak
Tue Oct 11 2011, 22:31
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

Иди на форум:     Най-горе

Този форум се редактира от: admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora 0 потребители преглеждат форума в момента ( потребители, гости)
Нови отговори Нов отговор Няма нови отговори няма нови отговори Затворена Важна тема Важна Известие Известие
Нови съобщения от Популярните теми Нов отговор [популярен] Няма нови съобщения от Популярните теми няма нови отговори [популярен] Затворена Важна тема Важна/Затворена Затворена тема Затворена тема
Вие не можете да стартирате нови теми - Вие не можете да пускате мнения - Вие не можете да редактирате старите си мнения

Публикации от този форум: rss 0.92 Публикации от този форум: rss 2.0 Публикации от този форум: RDF
Powered by e107 Forum System