Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форума :)
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
Aдминистратори
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10
  Тема Стартирана Отговори Преглеждана Последно съобщение
Затворена тема
Нелоялен Админ?
feelinginside
Tue Oct 11 2011, 21:59
4 7232 soak
Tue Oct 11 2011, 22:31
Затворена тема
[анкета] Проблем с админа pRoTo -s- UsP
~~~~~Faster~~~~~
Mon Oct 10 2011, 18:29
9 9391 NightRipper
Mon Oct 10 2011, 23:29
Затворена тема
Тъпите админи
butich1
Tue Oct 04 2011, 17:38
3 6938 Mod
Sat Oct 08 2011, 21:23
Затворена тема
Оплакване от админ - das
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
Mita4eto
Fri Oct 07 2011, 18:26
29 21967 Mod
Sat Oct 08 2011, 21:20
Оплакване от Админ в ХНС exzon
d33p
Sun Oct 02 2011, 00:23
6 8408 GuIltY
Fri Oct 07 2011, 22:50
Молба за отнемане на права !
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
WGP | P.Atanasov*Irraplaceable
Wed Sep 14 2011, 14:44
22 20111 Vaskoo.Fury.Gerchev.mdl
Sat Oct 01 2011, 21:31
Затворена тема
Прекаляване със смс права в пейнтбол
PeAkTuBeH
Sun Sep 25 2011, 14:52
9 9337 PrEdAt0Ra
Mon Sep 26 2011, 23:10
Затворена тема
BroaD..
lalal
Sat Sep 24 2011, 16:56
2 6473 broad
Sat Sep 24 2011, 17:01
NightRipper тъжен, че го убих..
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
navy
Fri Sep 23 2011, 13:06
22 18309 GuIltY
Fri Sep 23 2011, 22:43
[анкета] ПРЕДЛОЖЕНИЕ
bizona
Wed Sep 21 2011, 18:56
9 9601 Mafioso
Fri Sep 23 2011, 20:57
Отнемане правата на Imiracle. i Imachine
Отиди на страница: [ 1 2 ]
bizona
Sat Sep 17 2011, 16:19
15 14189 CoLoR
Wed Sep 21 2011, 08:53
Затворена тема
Кандидатура за Админ - War3 server
Stre3t`cLuB |*{S}tEfO
Sat Sep 17 2011, 17:01
7 8977 Battleman
Mon Sep 19 2011, 07:22
Оплакване от bizona
castiel
Sat Sep 10 2011, 13:27
9 8141 castiel
Sun Sep 11 2011, 17:39
Администратор Unload
GalaktuS.dll
Sat Sep 03 2011, 06:07
7 7979 unman
Sat Sep 10 2011, 17:48
Затворена тема
Оплакване от админ Iritant
Отиди на страница: [ 1 2 ]
kioo
Sat Aug 27 2011, 20:18
15 14307 vancheto
Sat Aug 27 2011, 20:52
Малко помощ..
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Thu Aug 25 2011, 17:54
10 11907 Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Fri Aug 26 2011, 15:20
Затворена тема
Относно JBL
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
syNTH
Thu Aug 25 2011, 15:11
22 19175 PrEdAt0Ra
Thu Aug 25 2011, 23:25
Затворена тема
Относно правата ми !
AfterShock
Thu Aug 11 2011, 20:55
4 7339 Battleman
Thu Aug 11 2011, 23:50
Затворена тема
Оплакване от Админ "Jbl-"
Отиди на страница: [ 1 2 ]
kir3ca
Tue Aug 09 2011, 20:50
10 10320 PrEdAt0Ra
Tue Aug 09 2011, 23:08
Затворена тема
Оплакване от chocho
Отиди на страница: [ 1 2 ]
yeahh
Sat Aug 06 2011, 20:58
15 13404 PrEdAt0Ra
Sat Aug 06 2011, 22:59
Оставям на вас да решите дали става за админ, или не (Параноика)
l0r
Fri Aug 05 2011, 20:16
4 9495 l0r
Sat Aug 06 2011, 09:57
Оплакване от ahil
Отиди на страница: [ 1 2 ]
0pGlava
Mon Jul 18 2011, 11:40
11 10114 unman
Mon Jul 18 2011, 21:31
[Трети път] Противно на правилата! Str.AhiL
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Horizon
Mon Jul 18 2011, 11:46
11 12020 ZFPuhi
Mon Jul 18 2011, 14:29
Затворена тема
After Shok Чакам Реазон
Отиди на страница: [ 1 2 ]
ZFPuhi
Thu Jul 14 2011, 21:58
11 10296 ZFPuhi
Fri Jul 15 2011, 11:53
Админ - thedevileye
NoObY* ;]
Fri Jul 08 2011, 02:44
1 5672 PrEdAt0Ra
Fri Jul 08 2011, 05:09
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

Иди на форум:     Най-горе

Този форум се редактира от: admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora 0 потребители преглеждат форума в момента ( потребители, гости)
Нови отговори Нов отговор Няма нови отговори няма нови отговори Затворена Важна тема Важна Известие Известие
Нови съобщения от Популярните теми Нов отговор [популярен] Няма нови съобщения от Популярните теми няма нови отговори [популярен] Затворена Важна тема Важна/Затворена Затворена тема Затворена тема
Вие не можете да стартирате нови теми - Вие не можете да пускате мнения - Вие не можете да редактирате старите си мнения

Публикации от този форум: rss 0.92 Публикации от този форум: rss 2.0 Публикации от този форум: RDF
Powered by e107 Forum System