Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форума :)
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
Aдминистратори
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
  Тема Стартирана Отговори Преглеждана Последно съобщение
Затворена тема
Кандидатура за админ.
Destroyer
Thu Aug 28 2014, 21:57
5 6596 s0f*Faster
Sat Sep 06 2014, 17:38
Затворена тема
До SlaB-Home
Отиди на страница: [ 1 2 ]
s0f*Faster
Sun Aug 31 2014, 14:30
17 14070 SlaB
Mon Sep 01 2014, 22:41
Затворена тема
Предлагам да се дадат права на AJIeKcaHgpoB за Gun Game
s0f*Faster
Thu Aug 28 2014, 18:42
5 6867 AJIeKcaHgpoB
Fri Aug 29 2014, 20:37
Затворена тема
Кандидатура за администратор
Отиди на страница: [ 1 2 ]
SlaB
Thu Jun 12 2014, 23:50
15 12025 Battleman
Fri Aug 29 2014, 20:26
Затворена тема
Кандидатура за админ - Sky0ver
Shapeshifter
Mon Aug 18 2014, 15:48
5 6931 Battleman
Sat Aug 23 2014, 21:50
Затворена тема
Кандидатура за Админ - Александров
AJIeKcaHgpoB
Fri Aug 08 2014, 16:41
8 8254 Battleman
Sat Aug 23 2014, 21:50
Затворена тема
Относно права
s0f*Faster
Fri Aug 22 2014, 01:23
4 6333 s0f*Faster
Fri Aug 22 2014, 16:52
Затворена тема
Оплакване от админ "rosko"
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
CBaJleH
Mon Jul 28 2014, 21:27
20 15892 Battleman
Sun Aug 17 2014, 18:53
Затворена тема
Кандидатура за Админ
CBaJleH
Fri Jul 25 2014, 13:28
9 8698 s0f*Faster
Fri Aug 08 2014, 22:26
Затворена тема
Оплакване от админ indeX
Mita4eto
Wed Jul 16 2014, 16:10
4 5979 Sivcho
Wed Jul 16 2014, 23:04
Затворена тема
[анкета] Тъй като явно за някой съм много противен администратор давам анкета кой иска да ме махне
Sivcho
Tue May 20 2014, 20:05
7 8055 Battleman
Wed May 21 2014, 09:40
Затворена тема
Кандидатуpа за Админ
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Nismo.dll
Sun Apr 06 2014, 12:02
12 11294 Battleman
Tue Apr 15 2014, 11:18
Кандидатуpа за Админ :)
Отиди на страница: [ 1 2 ]
NatuRaL
Tue Mar 11 2014, 16:10
15 13991 Boss
Sat Mar 29 2014, 20:38
Кандидатура за Админ. :)
Отиди на страница: [ 1 2 ]
JLyDo_KoPeJLe
Sun Mar 09 2014, 21:48
13 12852 sAks
Sun Mar 23 2014, 00:45
Кандидатура за Админ
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Darkness
Mon Dec 23 2013, 18:02
13 11916 I see dead people!
Mon Mar 17 2014, 23:54
Кандидатура за админ.
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
Psychosis
Thu Dec 05 2013, 08:11
20 15501 Psychosis
Fri Mar 14 2014, 14:48
Затворена тема
Кандидатура за Админ.
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Vodata
Thu Mar 06 2014, 22:34
12 10776 Battleman
Thu Mar 13 2014, 10:46
Кандидатура за админ във D2 Only
Отиди на страница: [ 1 2 ]
naHga
Mon Mar 03 2014, 18:07
15 11936 Life is GooD
Wed Mar 12 2014, 22:39
Кандидатура за Админ!
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
Gh0s7*
Sun Jan 26 2014, 17:33
24 15839 JLyDo_KoPeJLe
Sun Mar 09 2014, 21:39
Кандидатура за админ
kochetoo
Sun Mar 09 2014, 01:46
2 5299 Vodata
Sun Mar 09 2014, 03:15
Кандидатура за админ - bhop сървър.
freestyle
Thu Feb 13 2014, 22:09
8 6797 EuphoriA
Fri Mar 07 2014, 20:22
Не справедлиж бан от nLh#ExcisioN
kochetoo
Mon Mar 03 2014, 15:00
3 5518 puFi_mIx
Mon Mar 03 2014, 19:50
Затворена тема
Кандидатура за админ : ~~~~~Faster~~~~~
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Life is GooD
Wed Feb 12 2014, 18:56
10 9483 Battleman
Thu Feb 27 2014, 19:08
Кандидатура за админ
scarface-
Wed Feb 19 2014, 22:18
4 5840 scarface-
Thu Feb 20 2014, 14:09
Затворена тема
Кандидатура за админ.
Отиди на страница: [ 1 2 ]
fearleSS
Fri Dec 06 2013, 00:59
13 11285 z_i_k_o
Sun Feb 16 2014, 09:34
Отиди на страница  1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

Иди на форум:     Най-горе

Този форум се редактира от: admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora 0 потребители преглеждат форума в момента ( потребители, гости)
Нови отговори Нов отговор Няма нови отговори няма нови отговори Затворена Важна тема Важна Известие Известие
Нови съобщения от Популярните теми Нов отговор [популярен] Няма нови съобщения от Популярните теми няма нови отговори [популярен] Затворена Важна тема Важна/Затворена Затворена тема Затворена тема
Вие не можете да стартирате нови теми - Вие не можете да пускате мнения - Вие не можете да редактирате старите си мнения

Публикации от този форум: rss 0.92 Публикации от този форум: rss 2.0 Публикации от този форум: RDF
Powered by e107 Forum System