Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Мн хакери но админи все няма когато трябва :) .. ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Мн хакери но админи все няма когато трябва :) .. !
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Desii
Wed Jun 03 2009, 16:18
Гост
здравеите админи пр ми е аз сам деси искам да предам тва видео на главите админи и да го видят че аз по цяла нощ сам и по серверите :д но и през деня няма админи и е пално е хакери ето ви това видео link ето вижте и да ви кажа не6о др ето ви ип тата на едни от хакерите в сервера и никовете им - smoukyXpAHiTEl9- o6epEGaTEL BioHazarD
**x7z<{735} >ReSp3c7** М i 6 ето тея са хакерите в сервера ип тата 194.187.135.73 na toq : )- 62.148.141.98 na xranitelq 87.120.156.18 na respec7 i toq M i 6 eto mi i ip 95.43.21.23 аз ви молих да стана админка но вие не искате ся ако ме напраите серверите ви няма да има нито един хакер довиждане и от мене и умната и аз сам на среща за админка ако не6о соак ми има skype да ми пише да стана админка а защо няма админи спят ли кво правят нз но аз сам всеки ден в серверите ви и наблудавам ко става
Най-отгоре
LoLa ;]
Wed Jun 03 2009, 16:40
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Искаш да те напраят админка или да баннат хакерите?
Най-отгоре
Desii
Wed Jun 03 2009, 16:42
Гост
идвете хем има мн хакери хем няма админи за тва искам да стана админка и да ги банна


Най-отгоре
LoLa ;]
Wed Jun 03 2009, 16:46
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Ама кат гледах видеото вобще тоз кво не ми прилича на лол хак
Най-отгоре
bo7*
Wed Jun 03 2009, 16:48
Гост
аре вие двете спрете да се заяждате една с друга и да спамите
Най-отгоре
LoLa ;]
Wed Jun 03 2009, 16:50
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Оффф не се заяждаме!! Ма тоя не е хак!!!
Най-отгоре
BreathTaker
Wed Jun 03 2009, 17:20

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
500 МБ едно демо кфо си праила ти пфф дедазнам не си личи хака сякаш но нека по висшите да си кажат думата и заключваите ..
Най-отгоре
Desii
Thu Jun 04 2009, 11:55
Гост
ем Снощи нямаше админи но имаше един с аим така че мн добре сам права ем хтм кажи ми как да го направа на повече време и ако не беше сношти баттлеман бе сервера бе хакер ?? кажете си отговора главни админи

Най-отгоре
bebs
Thu Jun 04 2009, 12:56
Гост
Относно хакерите които си изброила по горе - всички съм ги наблюдавала достатъчно дълго време и продължавам - M I 6 го баннах лично още вчера през деня. Не могат да се раздават банове ей така без админа да е сигурен в това което прави - относно демото ти нямам толкова нерви да тегля 500 МБ... Ние админите не можем да сме 24 часа онлайн в сърварите - в крайна сметка сме хора а не антивирусни програми с нон стоп мониторинг. Относно молбата ти за админка - много удобно да пуснеш имената на няколко играча констатирайки че са хакери и да кажеш видяхте ли аз ставам за админка. Мисля че има достатъчно админи в сърварите ( рядко се намират такива които наистина си вършат работата и не злоупотребяват). И също така колко си момиче и се казваш Деси само ти си знаеш - повечето момченца които искат да станат админи и да не ги обвиняват за хакерите си слагат женски имена - е да ама ние админите не пасем трева...
Най-отгоре
BreathTaker
Thu Jun 04 2009, 13:38

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
bebs написа ...

Относно хакерите които си изброила по горе - всички съм ги наблюдавала достатъчно дълго време и продължавам - M I 6 го баннах лично още вчера през деня. Не могат да се раздават банове ей така без админа да е сигурен в това което прави - относно демото ти нямам толкова нерви да тегля 500 МБ... Ние админите не можем да сме 24 часа онлайн в сърварите - в крайна сметка сме хора а не антивирусни програми с нон стоп мониторинг. Относно молбата ти за админка - много удобно да пуснеш имената на няколко играча констатирайки че са хакери и да кажеш видяхте ли аз ставам за админка. Мисля че има достатъчно админи в сърварите ( рядко се намират такива които наистина си вършат работата и не злоупотребяват). И също така колко си момиче и се казваш Деси само ти си знаеш - повечето момченца които искат да станат админи и да не ги обвиняват за хакерите си слагат женски имена - е да ама ние админите не пасем трева...


Много правилно казано bebs аз се мъча да обикалям сървърите в които съм админ .. но наистина не може по цял ден да се стои във сервера !
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System