Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / Няколко предложения. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: За форума
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Няколко предложения.
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
KOTAPAK
Sun Jul 05 2009, 02:22
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
От доста време се каня да напиша тази тема и най-накрая се реших. В нея ще съчетая няколко предложения към ървърите, които според мен вече са наложителни.

1-во. Да се върне възрастовата граница за администраторите на сървърите. Това ми предложение беше потикнато от последните няколко издънки на някои по-млади админи. Не може да се кикват играчи от сървъра без причина и не 1-2ма, да X t M за тебе става дума. Само не ми излизай с номера, че малкият ти брат ти е влязал в играта и е кикнал всички от сървъра. Ако беше по отговорен щеше да го предотвратиш като, например преди да излезеш от играта си промениш setinfo _pw, не е толкова трудно мисля, нали?

2-ро. Да почне да се правят демота на хакерите, които се банват защото го отнасят и добри играчи. Може би познавате I'm soldier няколко пъти бе баннат от един "велик" админ на не повече от 14 години. А soldier действително играе доста добре, които са цъкали с него ще ме подкрепят, надявам се. И поради тази причина той вече не цъка в сървърите, така се губят протата. Нека се направи чистка на админите.

3-то. Това предложение е свързано с форума.Не може да има толкова неграмотни Модератори. Все пак това е един вид лицето на сървърите и някои средно интелигентен потребител като влезе във форума ще се хване за главата като види какви глуспоти се пишат от модераторите, а има доста по-добре справящи се с правописа потребители. Естественно не смятам, че трябва да сме с някакъв безупречен правопис, но все пак трябва да се постараем, ние Модераторите да пишем, поне ние що годе грамотно.

Ами това са моите преложения очаквам някои от главните да изкаже мнение.
Най-отгоре
Pr0luX
Sun Jul 05 2009, 02:31
Гост
абсолютно заставам зад думите на котарака а и всъщост най ми направи впечатление че хората който са банн в листата един няма дето е сложил доказателство само валл вал вал чйитър а доколкото се сещам соак беше написал следното(Препоръчително е да:1. Да правите демота преди да вършите каквото и да е било) или нещо от сорта.Аз мисля че не направих малко демо-та с хакери и бяха бан(не от мен) със мн основателна причина просто се виждаше как си играят с хак и не ги бърка.Грамотноста също е важна част затова хора пишете на кирилица и внимавайте как пишете защото това е нашият език и трябва да бъде изписван правилно(до колкото е възможно) от самите нас!!!

[ Редактирано Sun Jul 05 2009, 02:38 ]
Най-отгоре
Golchev
Sun Jul 05 2009, 02:37
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
Котарак подкрепям те за I'm soldier в една махала сме мн добре го знам и на мен той мн ми е помогнал с ЦС и т.н. ... Той наистина е мн добър! Подкрепям те и в това за модераторите то половината не влизат ама както и да е ...

[ Редактирано Sun Jul 05 2009, 02:39 ]
Най-отгоре
Уебсайт
KOTAPAK
Sun Jul 05 2009, 02:45
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
-=Lo0pY=- проблема е че не само I'm soldier е банван ей така. Ето и RuLeZz също страшно луд беше в класика, още като имаше sXe, надявма се по-старите админи да го помнят. Е че както и да е и той по същия начин изхвърча. Да се надяваме, че всичко скоро пак ще си е наред
Най-отгоре
fwL.
Sun Jul 05 2009, 11:00
Гост
Тва е много добра идея според мен.



[ Редактирано Sun Jul 05 2009, 11:02 ]
Най-отгоре
DSGL
Sun Jul 05 2009, 11:02
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Трябват малко промени,това със демотата трябва да се въведе да видим как ще работи.
Най-отгоре
BreathTaker
Sun Jul 05 2009, 11:46

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Добре и аз съм съгласен но само да попитам възръстовата граница колко е 16
-=Lo0pY=- написа ...

Котарак подкрепям те за I'm soldier в една махала сме мн добре го знам и на мен той мн ми е помогнал с ЦС и т.н. ... Той наистина е мн добър! Подкрепям те и в това за модераторите то половината не влизат ама както и да е ...

Кои от модераторите не влизат аз виждам сички във форума

[ Редактирано Sun Jul 05 2009, 11:51 ]
Най-отгоре
KOTAPAK
Sun Jul 05 2009, 11:52
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Значи недовиждаш
Най-отгоре
msrm
Sun Jul 05 2009, 11:57
Гост
аз имам един въпрос тука защо на всякъде където вляза(смисъл саит,фором...) тъп е синоним на 14годишен
това че има админи на 14 които се дънат постоянно това не означава че аз ако бех админ щех да псувам, киквам или банвам без причина

пример е друг 14годишен админ perla той беше админ в един друг сървър не в ro-ni и се справяше отлично и във въпросния сървър имаше още 2-3 админа на тая възраст
14годишните най често влизаха и не съм бил свидетел на нито една издънка на някой от тях

така че кажете името на админа а не 14годишните

П.С. да и аз съм на 14
Най-отгоре
Pr0luX
Sun Jul 05 2009, 11:57
Гост
аз лично не сам виждал admin,bebs,JODA(от време на време),D a N g E r,Rage* другите вече ги виждам по честичко
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System