Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Отново съм банат - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Отново съм банат
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
joro2
Sun Sep 20 2009, 14:43
Гост
Абе вижте какво тъпи админчета и заблудени дечица.
Я влезте в иф-гаминг и си свалете някаколко клипченца на няколко по-добри играча.
Забележете как трепат през стените. Дали е невъзможно ? Вие какво да седя и да ви гледам ли ве ?
Тропайте като коне аз ще се правя на глух, за да не привлека внимание на нашите толкова добри админи. Ами няма да стане. Да седя и да чакам да ми се покаже, че да му пръсна главата.


И тъпите молета си мислят ,че са незабелижими.
"Как ме разбра?" Разбрах те с мерак. Винаги молетата са зелени и са обърнати срещу team-а.
ПОВЕЧЕ няма да обеснявам на никой как съм го разбрал. За разлика от повечето вкарвам малко акъл в играта и не вървя като муха без глава из мапа

Па тоя фюри може да си излиза на стрелба ,но ако на него му излезнат веднага банва.
Айде бе дайте едно демо как играя с хак. Винаги ме банвате ,а нямате доказателства.

едит: Искам демо и искам тоя да каже къде съм го усъмнил ,че ме банва.

[ Редактирано Sun Sep 20 2009, 14:53 ]
Най-отгоре
j4M!
Sun Sep 20 2009, 14:58
Гост
Joro2 бате напълно съм съгласен с тебе Найстина има добри играчи който вкарват малко повече акъл в играта и слушат прилагат тактики а не само да ходиш напред В тази игра особено ако искаш да си добър трябва да мислиш не е само до стрелба Ако найстина този админ те е баннал нека да качи демо снимка нещо такова

Поздрави
/j4M!

----------------

Спри с глупавите си постове!

Поздрави от BuUndU

[ Редактирано Sun Sep 20 2009, 16:08 ]
Най-отгоре
joro2
Sun Sep 20 2009, 17:13
Гост
Е някой нещо ще каже ли ?
Или ще си чакам 7 дена без отговор ?
И после още ще си чакам като ме банат ?
Най-отгоре
j4M!
Sun Sep 20 2009, 17:15
Гост
Buundu незнам какво му е тъпо на пост мисля че казах " Ако найстина този админ те е баннал нека да качи демо снимка нещо такова " Намери си друг начин да се правиш на велик

Поздрави
/j4M!
Най-отгоре
I'mBehindYou
Sun Sep 20 2009, 17:24
Гост
Значи на 1.5 ме банваха/унбанваха и се отказах.Както измислиха хаковете всички игри са безинтересни.ВЕче няма сервер без хакове даже в АНТИ-ЧЕАТ има..
Най-отгоре
joro2
Mon Sep 21 2009, 09:09
Гост
АРЕ БЕ до кога ще чакам. Играе ми се.
Тоз не следи ли форума.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System