Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Доказателства за бановете на JoRo и CaTaHaTa. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Доказателства за бановете на JoRo и CaTaHaTa.
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
SuccessfuL
Tue Sep 22 2009, 14:36
Регистриран потребител #2294
Регистриран: Wed Sep 16 2009, 16:44
съобщения: 70
Ахаа "Да не се сърдят" Тфа ме уби хаха..Че той тогава е доста зле ^^

[ Редактирано Tue Sep 22 2009, 14:37 ]
Най-отгоре
joro2
Tue Sep 22 2009, 15:04
Гост
До колкото знам подсказва , когато е мъртъв ^^

[ Редактирано Tue Sep 22 2009, 15:05 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Tue Sep 22 2009, 16:42

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Човека ви иска демо вие не се отзовавате? Какво ще става незнам? Може и правата ви да отнемат. А soak, да попитам играчите може да са били баннати преди това със задължителните демота, в случая ето виж link ? Какво става тогава пак ли ще им отнемаш правата? Не защитавам никого просто ми е любопитно.
Най-отгоре
Ma4itelq
Tue Sep 22 2009, 17:04
Гост
eXtreme не ставай на всяка манджа мерудия бе кво се бъркаш като нищу нети е ясно по тази тема ?
Най-отгоре
ronny10
Tue Sep 22 2009, 18:33
Гост
Разбрахме , че сте админи секи се мисли за велик.Първо прочетете заглавието.Какво иска соак - админи баннали играчите да постнат демотата.Тука не казваме лични мнения, всички постове освен тези на админите баннали играчите и главните в точно тази тема са излишни.
П.П - Не се правя на интересен така е, запазете тъпите си коментари за себе си и не цитирайте мнението ми с цел ''спор''.Който си мисли че поста е безсмислен, глупав да си го каже на ум , а не да спами тука !

[ Редактирано Tue Sep 22 2009, 18:35 ]
Най-отгоре
aTuJla
Wed Sep 23 2009, 10:04
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
ronny хубу МОЖЕ и да си прав но все пак живеем в свободна държава и всеки има правото на мнение и аджиба кат мислиш че сички постове са излишни за какав чеп пишеш твоя вече има много модератори едва ли и ти ще станеш заради това че правиш забележки на другите !!!НЕ СПОРЯ!!!! просто исказвам мнение щото днескашните лапета сичко на спор го обращат да не ме разбереш погрешно
Най-отгоре
joro2
Wed Sep 23 2009, 14:04
Гост
На някои може да са излишни ,но няма да допусна Фюри да говори колко бил стриктен и от колко време бил админ в сървъра ,и да замаже положението ,а аз да си мълча. А и нямам ли право на възражение ?
Че аз ако бях играл с хак изобщо нямаше да се занимавам с админи, главни админи, във форума и т.н..И да си осера пътеките =]
Смятам ,че соак знае кой съм всъщност и не бих направил подобна глупост (като ...няма значение)
Искам да кажа ,че някой път наистина не знам какво правя и излизам на стрелба без да знам ,че има човек там(някъде си). Вече научих ВСИЧКИ кашони на хюманите. И както казах вкарвам малко смисъл в играта си. Не се вглеждам в ъглите (повечето пъти) ,а директно стрелям
За молета както казах - разбирам ги по това ,че са зелени и са обърнати срещу отбора.
Редовно си гледам радара, когато съм сам и изобщо не обръщам внимание на това дали противника е хамелеон или не е . Директно го стрелям.
За kill през стена - "От къде знаеш къде да стреляш" Най-вече ми помага плъгина , който показва вкарания демидж (или командата /ме) 90 % от убийствата ми през стената са благодарение на този плъгин/команда.
И не веднъж съм убивал на асаулт през покрива. Предполагам знаете ,че като сте на малко кръв ръсете и всичко се вижда. И 1-2 куршума макс. са достатъчни да убия наточен човек през покрива.
И играя със звук разбира се.
Мисля ,че няма какво повече да ви се обеснявам. Ако поне малко разбирате от цс ще ме разберете

А и бъдете сигурни ,че и модератори, и администратори са видяли темата ,и ако имаха нещо против останалите постове щяха да кажат

[ Редактирано Wed Sep 23 2009, 14:10 ]
Най-отгоре
ronny10
Wed Sep 23 2009, 15:37
Гост
Вече на проблем обарнахте работата, секи да запази мнението си относно поста ми за себе си па който иска да си пише нямам нерви няма да пиша повече.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System