Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Админ GaminG "suxx" - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Админ GaminG "suxx"
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
garfa-a-a-a
Sun Sep 27 2009, 19:07
Гост
25-09-09 SuNLiGhT WdR#L[]L!P[]P {e}{x}[T]-GaminG~ Wallhack 7 days

Искам доказателства за конкретния бан.Аз също сам админ и познавам SuNLiGhT от 100 години.
Сигурен сам в това 4е не играе с wall хак.Ако адимна няма доказателства , надявам се да има подобаващи последствия защото сам сигурен 4е това няма да е единствения път хванат в издунка.
Най-отгоре
pobyrkan
Sun Sep 27 2009, 19:34
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Аз лично съм на мнение,че се навъдиха няколко некомпетентни админи.
Най-отгоре
KOTAPAK
Sun Sep 27 2009, 20:05
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Тоя не го знам какъв е ама има доста за подмяна link ПОЛУДЯВАЙ ТЕЕЕЕЕЕ
Най-отгоре
gidikov
Sun Sep 27 2009, 20:40
Гост
не бях само аз там имаше поне 3 админа вярно е че нямам доказателства, но другите 2 админа решиха че е хак и ги помолих аз да го банна. Стр ахил знае че като реши че някой е хак аз почвам да го моля да го банна аз!
Най-отгоре
garfa-a-a-a
Sun Sep 27 2009, 21:05
Гост
Така ... слабо ме тресе , ти си длъжен да направиш демо ! Надявам се бан-ат да буде махнат ...А ти, гаминг ...1во - нямаш нито опит
2ро Кои си каде си какав си ... 3то слаб си .. 4то неможеш да различиш играч от hack 5то неможеш да поемеш инициатива в администраторската работа без да будеш напудстван ( направи това направи онова ) 6-то един човек бан-на и тои не беше хак
Най-отгоре
aTuJla
Sun Sep 27 2009, 21:06
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
Да така е както казва gidikov аз му казах да го банне защото беше wallhack доколкото помня даже и му увеличих бана но незнаино защо пише 7 дена или просто amxbans не отчита когато се банва с аддбан но както и да доколкото помня бяхме 3 админа тои аз и още един админ с над 1 год стаж но нещо не помня кои е ,но както и да е доколкото до теб гарфааааа и аз не вярвах че 2 рия ми братовчед е хак но след бана на Str.Ahil разбрах че наистина е така че хич не ми казваи познавам го от 100 години и сам сигорен защото си беше с wallhack
Най-отгоре
gidikov
Sun Sep 27 2009, 21:18
Гост
garfaa и ти не си цвете за мирисане. Поне по мин 2 часа на ден съм в сървара а ти на 2 дена по 1 час. 1 много добре си знам правата и имам 1 година стаж в 1 друг сървар 2 какво те интересува отде съм, а за тебе някой знае ли кой си и отде си а 3 да може да не сам на някой карти или когато не мие ден да съм пълен бот но имало е случеии когато съм бил на 1 място от сървара и то мн 4 много добре си различавам играч от хак, а ти всащност как го казваш това нещо като те няма в сървара много често че дори и мога да кажа никога 5 да вярно е че искам по малко помощ ама вече почти никой не ми помага и след макс 1 седмица никои няма да ми помага 6 пак казвам 2ма админа бяха на мойто мнение които бяха едно от най-добрите!!!!!! И ми писна всеки да ме комплексира защото съм нов! Сякаш вие не сте били админи от 4 дена !
Най-отгоре
garfa-a-a-a
Sun Sep 27 2009, 22:19
Гост
3ма админи сте били в сервер-а .Факт, няма нито 1 демо .... админ сам знам за какво става дума .Не можете да ме убедите 4е е хак. А гидиков не че си човека на които ще давам обяснения ,но нали е публик форум мога да ти кажа 4е сам в Пловдив от няколко дена немога да влизам всеки ден по 100 пъти ..no life !?!? Утре се прибирам и до тогава ще видим тая работа 1 година стаж . ня демо няя дявол .. били 3ма ...
Чакам Митев да даде някакав коментар ,Ако не му се махне бана залагам си правата ....аз няма да буда админ повече, то няя ред .
Най-отгоре
gidikov
Sun Sep 27 2009, 22:51
Гост
оправдания абе гледай си работата 3ма админа решиха че е хак !
Най-отгоре
aTuJla
Mon Sep 28 2009, 01:20
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
това тука да не ти е игрална зала че си залагаш правата за твоя ФР ся се сетих кои беше и другия админ tik*trIk колкото и да ме убеждаваш главата си заложи няма безгрешни но 3 ма да сгрешим едва ли както и да е залагаи права глава каквото искаш и да му се махне бана аз пак ще го банна

сащо и чакам оправданията на Sunlight или тои не може да пише ? или просто си му адвокат?

[ Редактирано Mon Sep 28 2009, 01:45 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System