Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Ех туи "катерене" - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Ех туи "катерене"
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
joro2
Tue Sep 29 2009, 15:29
Гост
Я искам да ми обясните под "катерене" какво разбирате ?
Един админ казва едно , друг друго , трети трето.. И какво да правим ? Да вървим по пътечката..
link - Това тука сега един ми казва ,че може друг - не може..
link - тука също.. тези решетки на ацтеците ..
Под "на мапа" всички разбират по парапетите горе където са. Пак където ги има на ацтеците..
Един казва ,че на първия ред е позволено за друг там не се стъпва..
Абе аз ли съм простия не знам...
В тази тема - link - много точно и ясно е казано ,че е забранено излизането на текстурите на картата.. А това какво общо има с "на мапа".. или пък на лампата на dustyaztec. Там пък е половин метър над пътечката на някои места..
Няма нищо общо с излизането на текстурите ,а всички мякат и хиляди бана за раздадени заради това..
Обяснете ми ,че да разбера най-накрая къде е позволено и къде не е.
Всички са катерят ,а аз един път съм влезнал там при мишката и нито предупреждение нито нищо веднага слей, и ме заплашват с бан..
Най-отгоре
Tony.
Tue Sep 29 2009, 23:47
Гост
а бе първо си упраи фаиловете в дох нищо неможе да се изтегли.та забранено е да се катериш там кадето вече мапа става прозрачен ! ако не искаш да имаш проблеми НЕ СЕ КАТЕРИ не мога да разбера ква е тази мода към катеренето тука ся са спами защото тос ти казъл тъи оня онъи ем не са катери и тука ся няма си услужняваме живота!
Най-отгоре
joro2
Wed Sep 30 2009, 13:40
Гост
Ами да земете да обясните къде е забранено и къде не,защото аз се катеря там където и другите ходят...И никой нищо не им казва , докъто аз като се кача и всички ми викат да се махам от там..
А и там където ходя аз няма нищо общо с излизането на текстурите ама както и да е..
Най-отгоре
Tony.
Wed Sep 30 2009, 19:05
Гост
аз не мога да разбера това "другите" другите като са качват ко и ти с тях нали като не искаш проблеми не са качваи ко другите ако другнат да се хвърлят от 5-я етаж и ти ли с тях ? другите като се качват като има админ ще си получат заслуженето това че ти си решил да правиш като другите не е проблем на админите те ще си свършат работата. след като се спами че катеренето е забранено защо трябва да са качвате и да побърквате админите тука разрешено ли е там разрешено ли е ем щом е забранено катеренето значи никаде не е разрешено !
Най-отгоре
gidikov
Thu Oct 01 2009, 10:54
Гост
на dustaztek на лампите и САМО НА ПЪРВИЯТ РЕД Е ПОЗВОЛЕНО !
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System