Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / Поредното предложение ^^ - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Поредното предложение ^^
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
l0r
Mon Mar 29 2010, 10:50

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Искам и аз да предложа няколко неща.
1. Наскоро играх на един сървър (Дюрекс) сиг го знаете.
Значи там има някакъв скрипт, който визуално е по - бърз, имам предвид, че оражията при сменяне и презареждане е
по - бързо, и на мен някак си ме изкефи това. За това реших да го предложа, пък вие ще решите.

2. Този надпис, който излиза на края на всеки рунд, ако може, да се добави и колко дмг е направил дадения човек, или да се добави също така статса на човека направил най - много дмг за този рунд. Демек, до колкото съм го виждал. Първо показва Дмг, който най - много е направен за рунда, и след това човекът с най - много килс за рунда.

3.На няколко сървъра съм засичал, че острани ми излиза колко хора съм убил до сега (само числа), което също така е яко, и с една дума нахъсващо.

4. Aко може да махнете /me и /hp, защото е малко нечесно спрямо играта.
Неможе да ти хвърлят граната или да те стрелят през стената, и да помпат /me за да видят, колко са ти взели. Надявам се да сте ме разбрали, какво имам предвид.

[ Редактирано Mon Mar 29 2010, 11:15 ]
Най-отгоре
No connection
Mon Mar 29 2010, 11:26
Гост
5. Аз съм забелязъл също в съравара на Монтана може и него да знаете, там при всеки взет дмг ти изписва посредата

Ако примерно аз ударя на някои 30 дмг ми го изписва посредата със СИН цвят
Ако примерно някой ми удари 30 дмг ми го изписва посредата с Червен цвят.

Както прецените вие , според мен този мод или плъгин незная е добър
Най-отгоре
Billie
Mon Mar 29 2010, 14:03
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Този плугин, но конекшън, се нарича Bullet Damage.Мисля да не се слага в класика.... ял съм банове за уалл с тях.. много ще пропищят, защото ще виждат ако има някой и така ще го убиват през стени и т.н.
Най-отгоре
kreedzeR
Mon Mar 29 2010, 14:17
Гост
ми то лесно всеки да изска....ама то достатачно са натоварени машините, че пък и още искате...като се намерят пари за нова машина тогава....
Най-отгоре
l0r
Mon Mar 29 2010, 18:38

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Franklin написа ...

Този плугин, но конекшън, се нарича Bullet Damage.Мисля да не се слага в класика.... ял съм банове за уалл с тях.. много ще пропищят, защото ще виждат ако има някой и така ще го убиват през стени и т.н.


И аз съм го изпитал това, но аз говорех /ме , /хп те да се махнат

kreedzeR написа ...

ми то лесно всеки да изска....ама то достатачно са натоварени машините, че пък и още искате...като се намерят пари за нова машина тогава....


Просто предложих. Неразбирам, но мисля че този плъг (явно е това), където острани ти пише колко си зел е просто число едвали ще товари толкоз



[ Редактирано Mon Mar 29 2010, 18:42 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System