Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / The effect - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
hakera1501
Wed Jun 30 2010, 08:59
Гост
link относно тази тема не сам видял оня да спами !
The efect : Започна да ме ядосава , и аз му казах че не сам го видял ,и тои ми зплашва че няма да имам права защото не сам го гаг а как да го гаг като не сам го видял , аз мога да казжа 100 работи и да не са истина напраимер някои човек влиза в сарвара и някои ми вика че е псувал !

_______________________________
Най-отгоре
Banned!
Wed Jun 30 2010, 10:32
Гост
Айде, моляти са кво се правиш на света вода не напита... Ето я снимката в която The Effect показва на въпросния "админ" онзи който рекламира: link . Айде според мен трябва да му се взимат вече правата.
Поздрави!
Най-отгоре
Lucker
Wed Jun 30 2010, 11:14
CBR
Регистриран потребител #2468
Регистриран: Sat Oct 24 2009, 11:17
Град: BapHa
съобщения: 108
според мене ! нетрябва да го гагва, защото НЕ го е видял. Всеки може да напише
*DEAD* The Effect: 62.204.141.166:27017 The best counter-strike servers !!!
но аз от каде да знам, че той го е написал когато несъм го видял с очите си ?
Най-отгоре
The Effect
Wed Jun 30 2010, 15:25
Гост
А според теб аз ще си го измисля ли бе идиот такъв?????? Какво се вкарвате в филма??? Знаете че съм голям привърженик на гаг-а така че няма да си го измисля... Давам ви доказателсва вие пак... ОПРАВИЯ НЯМАТЕ!!! Всеки спори, всеки остроуничи... Със Banned сме във ужастни взаимоотношения най-малко от него съм очаквал да ме подкрепи, а какво се оказа той е първия.. Нямам думи на админи щом не вярвате, че дори и на доказателства не вярвате.... Закуленяци.
П.С. Banned! Извинявай!!!
П.С. 2: И последно тва момченце има ли права още или да се самоубивам?

[ Редактирано Wed Jun 30 2010, 15:29 ]
Най-отгоре
Banned!
Wed Jun 30 2010, 16:14
Гост
The Effect написа ...

А според теб аз ще си го измисля ли бе идиот такъв?????? Какво се вкарвате в филма??? Знаете че съм голям привърженик на гаг-а така че няма да си го измисля... Давам ви доказателсва вие пак... ОПРАВИЯ НЯМАТЕ!!! Всеки спори, всеки остроуничи... Със Banned сме във ужастни взаимоотношения най-малко от него съм очаквал да ме подкрепи, а какво се оказа той е първия.. Нямам думи на админи щом не вярвате, че дори и на доказателства не вярвате.... Закуленяци.
П.С. Banned! Извинявай!!!
П.С. 2: И последно тва момченце има ли права още или да се самоубивам?


Така е бяхме в лоши взаимоотношения, но когато фактите говорят, даже и боговете си мълчат!

П.С. Извинен си!
П.С. 2 Айде вече да му се махат правата да се заключва темата и да се свършва.

Поздрави!
Най-отгоре
aboutme
Thu Jul 01 2010, 07:53
Гост
Оставяме главните да прееценят до тогава темата се заключва , като си решат ако искат да драснат някой ред , че много се отвличате
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System