Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Бан от мс13 - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан от мс13
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
mimito
Mon Dec 12 2011, 00:54
Регистриран потребител #5865
Регистриран: Wed Dec 07 2011, 15:43
съобщения: 5
Мерси
Най-отгоре
l0r
Mon Dec 12 2011, 01:05

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
MS_13 написа ...

Качвай каквото щеш ще кача от 2ма, или 3ма играча ман.На всички ни писна от теб, но ги е страх щот имат права, които не знаят за какво са. Реват само, а половината имат правата да направят това, което направих аз! Второ - ти си най - дразнещият играч, най - наглия играч, който познавам. Винаги ще те чакаля нахалник, няма се правиш на тарикат, и докато влезнеш да псуваш наред при положение, че знаеш че не е редно ок? Aз те гагвам и ти почваш на админ чата, няма как да стане. Aз никои не сам баннал без причина, или гагнал ок? Само такива некоректни играчи като теб, или нагли играчи, които имат нещо да кажат, че съм го бан-гаг за нещо, което е било не редно - да каже. Готов съм да се простя с правата си друже! Ти си най наглият тип, който познавам, и ако си пред мен, "ще те банна", така че и майкати няма да те познае. Не те ли е срам и тема да ми пускаш(някой от главните, ако иска да ми пише на лично да му пратя 2 демота от двамата играча от същия мап)








По оправих ти малко поста, че нещо въобще не ми харесваше...




Гледах да съм, колкото може по - полезен. Обнових някои неща на чиста глава.



[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 08:47 ]
Най-отгоре
MS_13
Mon Dec 12 2011, 01:05
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
казах давами грешка в два различни сайта някой да даде скайп и ще му ги дам моят скайп е xaryna1
Най-отгоре
MS_13
Mon Dec 12 2011, 01:12
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
опасен си Шар, ти който пишеш. Не знам заедно(незнам) Полезен си.

[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 01:20 ]
Най-отгоре
l0r
Mon Dec 12 2011, 01:18

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Само ще ти кажа едно.
1: Прегледах всички постове и видях, за какво се отнася въпрос (въпреки, че ми беше малко трудно да разбера твоите).
2: Опитах се в рамките на 50 мин да ти променя поста по - горе, който беше направил, (няма да ти слагам снимка да видиш, какво объркване беше, докато го направя).
3: Погледнах другите ти постове, и просто се отчаях като знам, че задължението ни е да оправяме форума, така че да е достъпно за всички. (ако трябва ще си отделя 3-4 часа)
4: Аз имам ангажименти утре в 6 не мога да ги пропусна, но въпреки това, седя и ти редактирам 1 постовете, а камо ли останалите.... и ето пак правиш грешки.....

Заключвам темата, защото се превърна в кавга, ако някой реши от модераторите, че има отговор по темата - дали е с хак, или не. Да я отключи.

[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 02:06 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System