Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Ban сериозно 2?!? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Ban сериозно 2?!?
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Blink
Tue Jan 31 2012, 00:19
Регистриран потребител #5600
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 20:53
съобщения: 5
Админа който ме банна се казва " Sharana " първо ме сложи да съм спектатор викна ме в скайп отидох , и там той ме помоли да отида в папката на CS и да му пратя снимки с името на картата която играхме последно а именно De_nuke, отидох потърсих снимките но такива НЯМАШЕ след което той ми каза ок тогава си хакер ще те банна... ок админ е , негово право е да ме банне , и не се ядосах до момента в който не видях причината... причината я цитирам "
[AMXBANS] Reason : ' Ne predostawq snimki i laje , 4e nqma ' " е съжалявам грешки стават ама лъжец не съм... снимки в папката на играта и в целия ми компютър според "search" няма... темата не е за да ми махнете бана.. не играя попринцип WC3ft сега ме пренасочи от classic-a... темата е просто за да си проверите системата дали работи правилно защото в действителност нямам снимки


ПП : гласувайте ПРОТИВ ACTA .

Лека вечер ~
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Tue Jan 31 2012, 00:22
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Еми според мен админът е длъжен да предостави някакво доказателство за бана както и ти трябва да си дадеш последното демо...
Най-отгоре
Blink
Tue Jan 31 2012, 00:32
Регистриран потребител #5600
Регистриран: Sun Oct 16 2011, 20:53
съобщения: 5
аааааа не :Д ще умра намерих къде са снимките :Д на компа имам 2 CS-a и аз съм търсил в папката на другия :Д там имам снимки там си ми седи и демото качвам ги и двете и се извинявам за недоразумението !
demoto - link
pic;s - link
Най-отгоре
l0r
Tue Jan 31 2012, 02:44

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Аз му искам доказателство, за което той не ми предоставя... и ми казва, че няма доказателство, при което ми праща демо на Iplaybgwc3 и ми вика е то погледни демото (какво значи това според вас).
Снимките са на лице! (въпреки, че му казах да погледне преди да ми пише).
Благодаря за разбирателството.


Edit: Моля да бъда извинен. Бана ти е премахнат.


[ Редактирано Tue Jan 31 2012, 02:50 ]
Най-отгоре
Disturbed.dll
Tue Jan 31 2012, 10:02
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
HAHAHAHAHA
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System