Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / ОПЛАКВАНЕ ОТ UNMAN - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ОПЛАКВАНЕ ОТ UNMAN
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
bynito
Tue Apr 03 2012, 19:53
Станислав
Регистриран потребител #6007
Регистриран: Sun Jan 08 2012, 00:53
Град: Шумен
съобщения: 15
Вече ми писна бан след бан... абе хора направете един хубав списък с новите карти и напишете или поставете снимка или не знам к'во на забранените места В УАР КРАФТ сървара!
А въпросния "UNMAN" на 3.4.2012(днес) в 19:20 карта:"fy_snow" раса: undead 10level аз скочих един път и тъкмо рунда свърши и ми се показа едно прозорче не прочетох и то е било предупреждение или нещо такова и след 10секунди банче без предупреждение че съм на мапа или да сменя расата нищо такова пък и от къде да знам, че ундеада е забранена раса на тази карта.
Също така съм и СМС админ а това е супер набутвация. УНМАН искам ти доказателство за това твоето решение!!!

[ Редактирано Tue Apr 03 2012, 19:55 ]
Най-отгоре
unman
Tue Apr 03 2012, 20:43
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
bynito написа ...

Вече ми писна бан след бан... абе хора направете един хубав списък с новите карти и напишете или поставете снимка или не знам к'во на забранените места В УАР КРАФТ сървара!
А въпросния "UNMAN" на 3.4.2012(днес) в 19:20 карта:"fy_snow" раса: undead 10level аз скочих един път и тъкмо рунда свърши и ми се показа едно прозорче не прочетох и то е било предупреждение или нещо такова и след 10секунди банче без предупреждение че съм на мапа или да сменя расата нищо такова пък и от къде да знам, че ундеада е забранена раса на тази карта.
Също така съм и СМС админ а това е супер набутвация. УНМАН искам ти доказателство за това твоето решение!!!


ъндеад-а не е забранен , ти сам си каза ,че си се качвал . Ти също трябва да дадеш доказателства ,че не си ! И като си админ ,не значи ,че си хванал господ за мъдете
Най-отгоре
Disturbed.dll
Tue Apr 03 2012, 20:45
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Ънман дай снимка или демо .
Най-отгоре
bynito
Tue Apr 03 2012, 20:48
Станислав
Регистриран потребител #6007
Регистриран: Sun Jan 08 2012, 00:53
Град: Шумен
съобщения: 15
ти май се имаш за много велик А ! Лигаве аз си казвах каквото си казах качих се и попитах след това имам ли право да се качвам там...! Никакъв отговор от никого... БАН това какво аз незнаех че ундеад е забранена раса на картата просто после предположих щото картата е ниска
Най-отгоре
Disturbed.dll
Tue Apr 03 2012, 21:09
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Бана е премахнат. Не искам админите да се възползват от това, че сървъра има автоматично записващо се демо. Всеки админ е длъжен да прави снимки или демота на бановете, който слага. Оправдания за вашия мързел няма да се приемат.

Пък и какъв е този бъг на fy_snow, при положение, че по контурите на мапа можеш да се качиш в обикновен айм сървър, където нямам спомен да е забранено, нито в пайнтболла и т.н.

[ Редактирано Tue Apr 03 2012, 21:26 ]
Най-отгоре
JODA
Tue Apr 03 2012, 23:44
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
Това че мапа може да се бъгне или да се качиш на него не значи че трябва да го правиш!!!!!!
КАТЕРЕНЕТО И БЪГВАНЕТО НА МАПА СЕ НАКАЗВАТ С БАН ЗА 1 МЕСЕЦ!!!!....то си го пише..
седи си на земята и няма да имаш главоболия..а ти май не играеш от вчера че да се оправдаваш с "не знаех"
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System