Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / [анкета] {{{{{{Btv vs Gtv vs FOx life}}}}} - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] {{{{{{Btv vs Gtv vs FOx life}}}}}
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
WHITE_POWER
Sat Mar 21 2009, 12:02
Гост
и най лъжливата! погледни че са по корумпирани от политиците! нали бях на протестите и видях после кфи ги говориха отделно че тая телевизия не спира да хвали педер*са станишев !

на протестите тия дето се биха с ушевите са ми познати а после гледам по новинарските помий "на протеста имаше платени лица който организираха безредици" и ми дават некъв дето говори с качулка на лицето "да на мене ми дадоха 300 лева че да правя безредици" ......

[ Редактирано Sat Mar 21 2009, 12:07 ]
Най-отгоре
bhop4o
Sat Mar 21 2009, 13:15
Гост
абе дали са ти те 1 лев нема да дадът пак 300 лева погледни се какво говориш
Най-отгоре
Golchev
Sat Mar 21 2009, 13:41
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
АЗ Гледам най-много БТВ след това е НОВА и Fox Life
Най-отгоре
Уебсайт
WHITE_POWER
Sat Mar 21 2009, 13:47
Гост
bhop4o написа ...

абе дали са ти те 1 лев нема да дадът пак 300 лева погледни се какво говориш



явно не загряваш.... btv обарнаха истината все едно че целия митинг е бил организиран от бате бойко и че на всеки който е бил там му е било платено... просто btv са корумпирани и защитават станишев а той им плаща
Най-отгоре
Rage*
Thu Mar 26 2009, 18:26
Гост
И най - подкупната! Една от най - политизираните информационни системи е точно на "balkan news corporation"! Това ще рече: БТВ, ДжТВ, ББТ и ТН И ТН. не ме карайте да се обосновавам щото тоя път ще ме вкарат в затвора но иначе Fox Life(макар, че и тя е на същата корпорация!!!) А и ако си мислите, че БТВ е ВСЕ ОЩЕ НА FOX STUDIOS много грешите! Мърдок отдавна не е собственик на този клон от корпорацията! Той е просто предпоставка за високият рейтинг на телевизията и за нейният старт след това всичко е било откупено на близка до покупната цена!!!

[ Редактирано Thu Mar 26 2009, 18:27 ]
Най-отгоре
WHITE_POWER
Thu Mar 26 2009, 18:57
Гост
Rage* написа ...

И най - подкупната! Една от най - политизираните информационни системи е точно на "balkan news corporation"! Това ще рече: БТВ, ДжТВ, ББТ и ТН И ТН. не ме карайте да се обосновавам щото тоя път ще ме вкарат в затвора но иначе Fox Life(макар, че и тя е на същата корпорация!!!) А и ако си мислите, че БТВ е ВСЕ ОЩЕ НА FOX STUDIOS много грешите! Мърдок отдавна не е собственик на този клон от корпорацията! Той е просто предпоставка за високият рейтинг на телевизията и за нейният старт след това всичко е било откупено на близка до покупната цена!!!


е са закво ми преразказваш постовете
Най-отгоре
bhop4o
Thu Mar 26 2009, 20:09
Гост
ее добре вече съм саглсничък
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System