Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Смешки - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
lisko
Tue Aug 21 2012, 22:12
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Батъл, ето ти още един виц в тоя стил:

Бизнесмен тръгва в командировка. Жена му го изпраща през сълзи : Много ще ми липсваш скъпи, ...как ще го преживея.....
- Мъжът и казва : Скъпа понеже знам , че и две минути не можеш да издържиш без секс, съм ти купил секс-робот , японски , последно поколение....който само като му кажеш РОБО тук, и той знае какво да прави.
Тръгнал мъжът, жена му го изпраща с кърпичка в ръка, гледайки РОБО. Както тръгнал мъжът тя седнала, погледала, погледала и решила да опита. Викнала РОБО тук дошъл РОБО разкъсал и дрехите , и ...........як секс. 30мин. , 50мин. , час.....наситила се , обаче.......не питала как се спира. Почнала да бяга , нооооо.... РОБО след нея...... Бягала тя бягала, робо я сгащил до прозореца и....тя видяла долу да стой бай Пешо охраната на кооперацията.жената на бизнесмена извикала :
Бай Пешо, имаш бутилка уйски ,ако извикаш РОБО тук.-Готово бе госпожа.... казал бай Пешо...........
След пет дни се прибира мъжът и какво да види.......вратите и прозорците на цялата кооперация зеят отворени, влиза в тях-няма никой....показва се през прозореца,гледа бай Пешо-охраната се опрял на стената с пушка в ръце и смъкнати панталони се оглежда нервно. Бай Пешо къде са всички, къде е жена ми.....а бай Пешо вдига глава и казва :
-Еба ли му майката къде са всички, но РОБО е някъде тука......


[ Редактирано Tue Aug 21 2012, 22:14 ]
Най-отгоре
SoundB0y
Tue Aug 21 2012, 22:16
SoundB0y
Регистриран потребител #5178
Регистриран: Fri Jul 29 2011, 12:48
съобщения: 121
Ха-ха.... Ще ти викам Къци |||||||
Най-отгоре
PsIx0
Wed Aug 22 2012, 01:17
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
Не е от най готините ...
Най-отгоре
lisko
Wed Aug 22 2012, 07:43
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Аве ей, оперирани от хумор! Ако и от тоя не се попилеете, то проблема е само във вашият телевизор!



Един много известен, вече възрастен фокусник отишъл на почивка. Дегизирал се за да не му достаждат по улиците с автографи, снимки и фокуси и тръгнал да се разхожда. На някакъв площад дребна фолк слива го разпознала и се разврякала
- Чичо фокусник, чичо фокусник аз те познавам! Направи ми фикус
- Не, мило момиче, припознало си се.
- Хайде бе чичо фокусник, направи ми фокус Взела да се събира тълпа и тоя вбесен видял, че няма да му се размине та решил да претупа един фокус набързо и да чезва.
- Ок, ще има фокус но ще правиш точно каквото ти кажа, че нямам много време.
- Да, да! Казвай какво да правя
- Я събуй гащите.
- Е как така
- Ами ей така, инъче няма фокус.
- Добре, ето
- Я сега се обърни.
- Готово.
- Наведи се.
- Ема защо ?
- Защото такъв е фокуса.
- Добре.
- Я кажи сега чичовото, усещаш ли пръстчето ми в дупето си
- Даааааааааа
- Да ама виж къде са ми ръчичките
Най-отгоре
z_i_k_o
Wed Aug 22 2012, 11:51
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Ето смешка - зико не може да коли лиско...хахаха
Най-отгоре
lisko
Wed Aug 22 2012, 12:13
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Зико, твоите смешки са по-тъпи и от моите вицове. Като ще ме колиш, прави го като мъж, не във димки, докато презареждам, в гръб и т.н.
Най-отгоре
PsIx0
Wed Aug 22 2012, 13:03
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
тоя с фокусника ми хареса повече
Най-отгоре
s.G | WtF
Wed Aug 22 2012, 23:28
Гост
Фокусника майстор на фокусите.
Най-отгоре
hdf
Wed Aug 22 2012, 23:44
hdf
Регистриран потребител #6033
Регистриран: Thu Jan 12 2012, 18:57
Град: Видин
съобщения: 2
Магарето отишло при лъва и му вика:
-Абе, що ти трябва да си цар на животните? Що па да не съм аз?
-Ми как що, я гледай ква хубава грива имам
-Ми, то и аз имам хубава грива. Значи и аз може да съм цар?
-Е, да ама аз имам и много голям хуй. Гледай къв е
-Ми и аз имам голям хуй - извадило го магарето
Премерили си хуйовете и се оказали точно до сантиметър еднакви. Тогава лъва казал:
-Е, да, ама аз еба много яко и дълго
-Ми и аз еба яко и дълго
Накрая лъва предложил:
-Дай да се ебем един друг и който издържи по-дълго без да свърши, той ще е цар на животните.
Съгласило се магарето, теглили чоп и се паднало на лъва да ебе пръв. Почнал той да шкури магарето, ебал, ебал и след 30 минути не издържал и свършил. Дошъл ред на магарето. Набил го до корен на лъва и почнал да го лющи. Минали 20 минути и лъва си казал: Абе тоя нещо много издържа, ще вземе да ме стигне. Я, да се сетя кво ми прави лъвицата като я еба. А, да, хапе ме закачливо по врата. Обърнал се и почнал да хапе магарето по врата. То пощуряло и почнало да му го набива още по здраво. Обаче минали 25 мин. и не свършва. Лъва пак се замислил за триковете на лъвицата и се сетил как му драска с нокти ташаците. Почнал да го прави и на магарето, а то зацвилило от кеф и го залашкало още по-жестоко. Станали 28 мин и лъва вече се притеснил сериозно. Пак се замислил и се сетил, че за да му направи най-голям кеф, лъвицата почвала да си върти гъза на осморки. Речено-сторено, започнал да се върти като луд на шиша, а магарето откачило и се изпразнило мощно на 29-тата минута, след което прошепнало в ухото на лъва:
-Ти не си цар, бе. Ти си Бог.
Най-отгоре
LuDoGoReC1945
Thu Aug 23 2012, 11:50
Berkan
Регистриран потребител #6608
Регистриран: Thu Jul 05 2012, 09:46
Град: Разград
съобщения: 14
В последно време гледам постоянно се въртят вицове за Чък Норис..айде стига толкова с тоя Чък Норис!
Той е само актьор, не е някой велик бог примерно. Aко беше такъв щеше точно в този момент да ми забие главата в клавиатуратаявертъуиоплкбгфгхйк,л., бжфртъйукил.,мнбжфдесдвасдфгхъйукило;пшщ'ю/;.,лмйнбгфдевфрягхйс
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System