Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / [анкета] Незнам или не знам? Кое е правилно? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Незнам или не знам? Кое е правилно?
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Disturbed.dll
Mon Sep 24 2012, 06:15
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Това ми харесва в идните поколения, ще има доста евтина работна ръка
Най-отгоре
lisko
Mon Sep 24 2012, 07:37
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Ако си мислиш, че сега работната ръка е скъпа се бъркаш, или живееш някъде над нещата. От друга страна доста хора които могат да се подпишат само с кръстче правят хубави пари, ама не щото са природни надарени.
Най-отгоре
ExcisioN
Mon Sep 24 2012, 08:14
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Лиско е прав, че неграмотни хора си вадят доста парички .. Като оставим курвите и бодигардовете, ето ви друг пример .. Лекарите.. Пишат на арабаски и после пет дена се чудиш какво са написали... Мен на една бележка ми трябваха към 15 минути за да разбера, че гледам не заболяването а датата О.о .. Имат и ужасни подписи *Случайно ако нямат печатчета, ти се подписват с 2 чертички* Е така де, доста неграмотни хора си вадят парите в България.. Е идвали от игране на цс в по-голямо ти свободно време ще ти помогне да си напълниш джоба .. А и защо изобщо говорим за това

[ Редактирано Mon Sep 24 2012, 08:15 ]
Най-отгоре
lisko
Mon Sep 24 2012, 10:03
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Виж, аз смятам, че всеки трябва да е грамотен, защото в противен случай излага себе си. Кой би искал да пише като мангал? Това обаче няма нищо общо със цената на труда, или колко ще печелиш в бъдеще.
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Sep 24 2012, 18:30
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Не живея точно над нещата, понеже съм в семеен бизнес и намираме работа на около 30 човека, част от тях в София, другата част в провинцията. Имам и идея каква е разликата в заплатите между по-големите градове и по-малките. Като цяло качеството определя цената, въпреки че в провинциалните градчета да не кажа голяма дума, но заплатите са почти двойно по-малки, а цените в магазина същите. Но има и хора които не си знаят цената. Например сега правя ремонт на едно хале, звъня на Бай мангал и той не иска да бачка за по 20лв. на ден общак...ама седи гладен в тях. Звъннах на други манговци от селата, бум за 20лв на ден и влака хващат и в 7 сутринта са на гарата и към 8 почват да бачкат. Та идеята ми е че колкото повече необразовани и неграмотни хора има, толкова по-евтин ще бъде техния труд. защото ще са в излишък и ще можеш и да се пазариш да взимат по ниски надници.
Колкото до тези където изкарват много пари, това си е цака. Ако намериш как да ебеш държавата през някоя вратичка в книгите, честито може и да ти провърви. Но в крайна сметка тези хора ни управляват, затова ще затъваме още много. Ако имате шанс се махайте от тази дупка и gl&hf
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System