Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / [анкета] Събиране на средства за реклама - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Събиране на средства за реклама
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
~~~~~~Faster~~~~~
Tue Dec 11 2012, 00:01
Гост
Харесва ли ви идеята?
да

не

Здравейте драги приятели,играчи в ро-ни ,администратори и на всички които обичат Ро-ни!
Тази тема ще помоля ако може да бъде отбелязана като важна тема!
И така предлагам на хората отговорни за събиране на средства за веригата да се създаде номер на който хората които искат да помогнат да вкарат по 1 лев за веригата и само за цел реклама на сървара.
Мисля,че ако всеки отдели по един лев за реклама няма да му се отрази чак толкова!
Това е просто един опит да вкараме хора във веригата!
Моля Ви изписвайте вашето мислене под форма на коментари пусната е и анкета.
Моля да няма излишен спам и да се говори само за темата.
Ако имате по добре предложение,напишете го!
~~~~~Faster~~~~~
Най-отгоре
das
Tue Dec 11 2012, 00:14
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
По-голяма глупост не бях чел Да даваш пари на сляпо хх

Пусни темичка , да те спонсорират с по 1 левче за кутийка презервативи и една секс кукла , та да не скучаеш когато няма хора в сървъра и с кого да играеш
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Tue Dec 11 2012, 00:24
Гост
Не е на сляпо всичко ще бъде показано на сайта ... ай няма прая реклама знаеш къде се рекламират сърварите влизаш и проверяваш след един месец реклама ако няма ефект не даваш пари за реклама всичко става въпрос да дадем пари поне веднъж да го пуснат да се рекламира сървара
Най-отгоре
das
Tue Dec 11 2012, 00:40
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
Хх , ок , какво правим ако за рекламата са необходими 20 човека (левчета) , а пратят само 10 и няма кой да се навие друг да прати за останалите 10 ?
Най-отгоре
InFeCTeD
Tue Dec 11 2012, 00:45
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
Пращате по още 1 в името на добрата Кауза пе дута
Най-отгоре
puFi_mIx
Tue Dec 11 2012, 08:21
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
1лв. = 1 бира... (кола, кафе и т.н) Прай си изводите.. За тоо що клати гората има ли смисъл... ;д
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Tue Dec 11 2012, 09:38
Гост
das написа ...

Хх , ок , какво правим ако за рекламата са необходими 20 човека (левчета) , а пратят само 10 и няма кой да се навие друг да прати за останалите 10 ?

Спокойно е човек за колкото пари се съберат толкова от нашите сървари ще бъдат пуснати за реклама явно за всичките няма да се съберат пари но поне за част от сърварите може да ги пуснем и от там то кат си напишат /server хората ще видят и останалите понякога е необходимо само един сървар да се рекламира и се получава разликата
>>За да рекламирате сървър е нужно да изпратите SMS на номер 1092 с текст csrek.
Сумата, която ще ви струва SMS-ът, е 2.40 лв. с ДДС.

Номер 1092 важи само за българските мобилни оператори - Mobiltel, Globul и Vivacom.
До няколко минути (обикновено веднага) ще получите обратен SMS, който съдържа подобен текст: "Kod za reklama na server: [code]", като на мястото на [code] ще бъде изписан кодът, който трябва да въведете на тази страница, в полето Код от обратния SMS

Вашият сървър ще бъде видим на посочените по-горе места, като ще бъде активен в системата за срок от 7 дни*. Ще имате възможност да подновите рекламата, преди тя да изтече, посредством специален контролен панел.

* Сървърите се премахват автоматично малко преди полунощ в деня на тяхното изтичане.
Най-отгоре
mAd_mAn.
Tue Dec 11 2012, 12:19
Регистриран потребител #5731
Регистриран: Fri Nov 11 2011, 00:54
Град: София
съобщения: 19
Това за сървър рекламата е изгубено време и пари защото се вижда докато пусне някой смс след вас и неговата измества вашата (правил съм тая грешка). Най добрия вариант е за реклама на банер, аз така процедирам вече (имам активни 3 в момента). Банера може да се направи за веригат, за 1 сървър, за няколко сървъра или за всички сървъри. Аз съм направил анимирани в който се показват сървърите и веригата. Местата на които са: позиция 1 - смс за 2.40-банер 468Х60 пиксела 50 000 импресии - около 4 до 6 дни, и позиция 3 пак 2.40 88Х31 300 000 импресии - много време. Та ако идеята се реализира някой от дизайнерите да направи анимиран/и банери за по голям и дълготраен ефект...
Най-отгоре
Уебсайт
puFi_mIx
Tue Dec 11 2012, 12:29
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Ако мислиш, че с реклама в цс-бг.инфо ще напраиш нещо си в грешка. Има чужд сайт, където смс-а е 4.80 и има ефект, но само чужденци влизат и яко лаг. ;д
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Tue Dec 11 2012, 18:17
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
mAd_mAn. написа ...

Това за сървър рекламата е изгубено време и пари защото се вижда докато пусне някой смс след вас и неговата измества вашата (правил съм тая грешка). Най добрия вариант е за реклама на банер, аз така процедирам вече (имам активни 3 в момента). Банера може да се направи за веригат, за 1 сървър, за няколко сървъра или за всички сървъри. Аз съм направил анимирани в който се показват сървърите и веригата. Местата на които са: позиция 1 - смс за 2.40-банер 468Х60 пиксела 50 000 импресии - около 4 до 6 дни, и позиция 3 пак 2.40 88Х31 300 000 импресии - много време. Та ако идеята се реализира някой от дизайнерите да направи анимиран/и банери за по голям и дълготраен ефект...

Това си е доста по-добра идея..
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System