Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Fail... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Fail...
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
xBs` PomPa man
Thu Jan 09 2014, 20:05
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Не видях формуляр, ако има, моя грешка

Давам направо, влизам си аз, играя малко с едни сладури и изведнъж някъв ми заприлича на Waller и аз като бивш админ (не тук) отидох спектатор да проверя... Минавам и какво да видя, не е с Wall ами с Jedai и нали си имах един съотборник, реших да му кажа, че онзи е хакер и ето ме тук, жертва на MultiHack Detector-а.
Демо: link
Мое IP: 46.10.57.239

Ако не е това демото, ще го сменя... влизах ту в класик 1, ту в Д2-то, може да съм сложил грешното.

IP-то на хакера го нямам, съжалявам, нямах времето, системата ме елиминира преди това.

Благодаря за отделеното време.
Най-отгоре
puFi_mIx
Thu Jan 09 2014, 22:42
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
С Pompa-та сме играли доста пъти, даже и преди няколко часа се мерна в д2-то. Не е играл с хакове или некви такива. Според мен тва е някъв бъг. Ботио да му махнеш банана.
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Thu Jan 09 2014, 22:50
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
Отначало четейки темата, изобщо не повярвах на неговите истории.. Звучеше ми много измислено.. Но след като прегледах демото съм на друго мнение..
Найстина момчето забелязва, че играчът от другия отбор е хак(и той е) и минава спец да го гледа..И след това сервера го банва *както той е разказал*.. Не знам защо
Единствено мога да го помоля да си качи screenshota заснет по-време на банна..
Най-отгоре
sAks
Fri Jan 10 2014, 00:00

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Всичко което казваш се вижда и от демото! Явно наистина нещо е бъгнала системата. Виждал съм и други подобни случаи. Предполагам бана ти ще бъде премахнат! Успех!
Обикновените играчи нямат право на командата amx_last, за това аз като вляза в някой сървър първото което правя, даже преди да си наместя настройките е да напиша amx_showip! Така ако има някой нарушител и той реши да избяга или... дори да ме дропи сървъра, както в случая - конзолата пази всичко! ; )
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Fri Jan 10 2014, 11:32
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Значи ето и по-ясно:
Бан системата засича дали някой пише име на хак... както при джедая Jedai hack kills deaths etc.
И като го постне в чата това хакера той яде бана. 3 години преди да спрат UCTT аз играех в War3FT-то им и 2 пъти си изядох бан по същата причина... че въвеждам име на хак. Само че там получих едноседмични, а тук перманентен... (затова е и темата) Т.е аз като му писах на моя "pich toq e s Jedai Hack..." аз бях баннат. Разбира се това си е от бан системата. Но както и да е, попринцип си ги банва тия дето си заслужават, просто аз нямам късмет и ми се случват тия щуротии.

Btw nick: xBs` PomPa man забравих да го дам по-рано, въпреки че го има в банлиста.

Разказах го така, защото очаквах някой да знае за какво говоря, но явно аз понеже съм си патил и преди, само аз си знам за какво говоря

А пък saks, аз влязох в сървъра да ме кикне за бана, (вчера след бана) че да си видя ИП-то, защото ми е прецакана играта (въведох quit в конзолата... DERP!) и аз нямам опциите там да търся сървъри, да правя настройки, не ми се занимава да преинсталирам играта, всичко си правя през конзолата, connect, disconnect, quit... Но аз влизам и играя за кеф и най-важното... troll Аз не влизам с намеренията да хващам хакери, а да се забавлявам.
Най-отгоре
sAks
Fri Jan 10 2014, 11:50

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Да бе ясно, че не ти е работата да хващаш хакери, но просто ме е яд, че ви е развалил играта и му се е разминало! А иначе то тоя не с jedai, щот jedai хака е "малко" по - злобен в зависимост от версията. : D
Най-отгоре
soak
Fri Jan 10 2014, 11:57
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Тичай да играеш.
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System