Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Aдминистратори / Несправедливо използване на права - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Aдминистратори
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Несправедливо използване на права
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Jmuleste
Wed Feb 18 2015, 20:21
Регистриран потребител #9104
Регистриран: Wed Feb 18 2015, 19:30
съобщения: 11
Искам да се оплача от админ Alexandrov причината е че ползва правата си без причина !!. Днеска играех в gungame.ro-ni.net проблемат обаче ми беше че нямам звук !! Но както и да е, въпреки това успях да стана лидер и завърша нивото dust 2 зарадвах се нормално .. след което последжа реплика от мен " No sound palqchovci "" Следователно нивото се смени и когато влязохме на следващото получих гаг от същият този админ.. За нещастие получих и проблем с интернета, влизам на ново в сървъра и получавам бан пак от същиа админ Aleksandrov !! Ако някой изобщо обърне внимание на тази тема имам и демо на което се вижда !!!
Най-отгоре
SlaB
Wed Feb 18 2015, 20:35
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
За много по-малко съм гагвал ама дай демото все пак !
Най-отгоре
Jmuleste
Wed Feb 18 2015, 20:50
Регистриран потребител #9104
Регистриран: Wed Feb 18 2015, 19:30
съобщения: 11
link
Най-отгоре
SlaB
Wed Feb 18 2015, 20:59
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Много тъпо го храниш. А пренебрегването на някакво наказание води до по-голямо. Както в затвора ако се сбиеш си докарваш допълнителна ( вътрешна ) присъда.
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Wed Feb 18 2015, 21:06
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Както казах, все има защо да бъдеш гагнат, че даже с цялото си нахалство се оплакваш. Ти за някакъв професионалист ли се взе, не мога да те разбера. По някое време пак ще вляза и пак ще ви взема 2-3 врътки. А ако зависеше от мен какъв гаг да ти се постави, ахах, чата нямаше да можеш да го ползваш с дни -> -1 провокатор.
Най-отгоре
Jmuleste
Wed Feb 18 2015, 21:23
Регистриран потребител #9104
Регистриран: Wed Feb 18 2015, 19:30
съобщения: 11
Теб съм те засичал няколко пъти във сървъра при случки където играчи се заяждат с мен поради това че са слаби и не могат. Аз се отнасям със всеки както той със мен !! Може да съм обиждам не отричам но със сигурност е имало за какво. Виждам самите хора през играчите им . Отдавна обаче не псувам във сървъра и се държа нормално даже и с тези които ме нападат и псува аз си мълча следя за хакери и съобщавам на админ . И както казах че съм играл супер малко ос теб ти излезе най компетентен да ме обсъждаш . Според теб не заслужавам ли гаг плус бан за думата "палячовци"
Най-отгоре
Jmuleste
Wed Feb 18 2015, 21:42
Регистриран потребител #9104
Регистриран: Wed Feb 18 2015, 19:30
съобщения: 11
Колкото до Slab homе прочети хубаво темата !!!
Най-отгоре
Draganov
Wed Feb 18 2015, 22:18
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
Според мен не е редно един редовен играч да бъде наказан, заради толкова малко провинение и то с бан, бил той и за един ден... Вярно, че говори много и може да се подиграва с други по-слаби играчи, но хората са различни... Не мисля, че с думата "палячовци" е засегнал или обидил някого...
Най-отгоре
CHe!
Wed Feb 18 2015, 22:32
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Не мога да гледам демото в момента, но ще помоля колегите, от тук нататък, гаговете за Jumlete да са не по малки от 15 минути, дори и при най-малката обида или провукация.
Най-отгоре
SlaB
Wed Feb 18 2015, 23:25
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Прочетох ти пак първото мнение. Както може би се досещаш, помилване няма да получиш. Опитвам се да ти обясня като човек защо си наказан. Предната карта си нарекал всички паляци, а тази нарече админа паляк. Доколкото разбрах от админа в чата, сменил си си IP-адреса само и само да пренебрегнеш наложено наказание, което по принцип ядосва админа и той ти налага по-голямо. Мога и друг пример да ти дам, освен тоя със затворите. В един форум бях наказан администратор да ми одобрява мнението, преди то да се "постне". По време на това наказание писах като гост и ме баннаха за пренебрегване на наказание. Приеми, че си виновен и вместо да просиш помилване, се поправи !
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System