Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / Предложение - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
BeSt
Mon Apr 27 2009, 20:07
Гост
даwе някав може да има 200 МБ как ще ги сейфа тея wе то той само две три игри да качиш и то малки и аре свършвати памета.
Най-отгоре
Mr.Happy aka B4k.
Tue Apr 28 2009, 12:06
Mr.Happy
Регистриран потребител #559
Регистриран: Mon Jun 30 2008, 10:54
съобщения: 205
писна ми от тия ваште глупости ше му прая демо....що когато Атила Изпатка някъде никой ама абсолютно никой не търси такова....явно като видят че са го изяли от някой нов колега има лесничък начин Банна да се махне....
Най-отгоре
Treaxy
Wed Apr 29 2009, 18:44
Гост
2-3 игри са макс 40 мб бре 1 демо да е 8-9мб макс защото ба един хнс тур ни бяха направили демо на сички мапове и 3 демота като 1 демо е целия мач а не игрите излизаше 20мб .... а ти за 1 демо


П.П може като направиш 1 демо да го спреш и да го пуснеш наново ако не е станало предното разбирасе

[ Редактирано Wed Apr 29 2009, 18:44 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Thu Apr 30 2009, 00:25

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
абе .. незнам .. за демота но аз винаги си правия но до сега не са ми изкали .. но ако другите админите преценят че сте хакер/ка могат да баннат без демо !!!

[ Редактирано Thu Apr 30 2009, 00:28 ]
Най-отгоре
DSGL
Thu Apr 30 2009, 08:14
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Един път се получи така че 3-ма админи гледахме един хакер те по принцип бяха по-стари от мене,играча които изяде бана няма да му споменавам ника.След 10 минути с цялото си нахалство беше направил тема...Нормално повярваха на нас,викам си тогава да се исхитря да направя демо нищо че го гледаме 3-ма едновременно.Веднага дадохме демото на соак и пернамента си остана(тва не го пиша с цел да се фаля че съм направил демо,а затова че дори и на старите админи са наложителни доказателства...)

[ Редактирано Thu Apr 30 2009, 08:15 ]
Най-отгоре
nz[E]
Thu Apr 30 2009, 15:38
Гост
DOnT STOP grEEn написа ...

Един път се получи така че 3-ма админи гледахме един хакер те по принцип бяха по-стари от мене,играча които изяде бана няма да му споменавам ника.След 10 минути с цялото си нахалство беше направил тема...Нормално повярваха на нас,викам си тогава да се исхитря да направя демо нищо че го гледаме 3-ма едновременно.Веднага дадохме демото на соак и пернамента си остана(тва не го пиша с цел да се фаля че съм направил демо,а затова че дори и на старите админи са наложителни доказателства...)

Подкрепям го. Напълно прав си е,че и ние трябва да правим демота.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System