Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [анкета] Митев , Soak прочетете !!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [анкета] Митев , Soak прочетете !!!
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
hoUse
Thu Dec 20 2007, 16:35
Гост
ахахах мите не са безпокои за моите 4аршафи има кои да е под тях Весели празници и на теб и на си4ки останали ! =)
Най-отгоре
unnamed!
Fri Dec 21 2007, 01:41
Гост
mediumski написа ...

Аз съм #^[WaRn!nG]-MediuM^#.UNAMEND кажи ми с теб колко пъти сме се карали?Аре поне единпат се спрете HAUSE или с име "Алекс" не го закачаите.Това че е буен незначи че трябва да го банваш?Смятам че си човек и мислиш разумно.
ВЕСЕ ЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!
HAUSE гледаи да закарпиш някой маце за Чаршафите.
Чао на всички.UNAMEND разумната хали



OKAY спирам до тук нема се дразня поиче! Лично на теб MediuM ти казах как да си пуснеш ника с правате сещаш ли се имаше некаф проблем нз какъф , не че до сега нямаше да разбереш как да си го оправиш но гогато искаше да ти help-на ти помогнах ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!
Най-отгоре
JluD
Sat Dec 22 2007, 08:57
Гост
db написа ...

Луд първият ми въпрос е : По колко часа на ден играеш в Ро-Ни? 2ро: Ти да не мислиш че хората ще повярват че има 788 за НЕ - първо не виждам от каде изведнъж ще дойдат толкова хора 2ро разгледай малко другите анкети да видиш колко е МАХА от гласуванията - Другият път 3пъти чети 1 път пиши. А колкото до бегам той си се справя отлично със задълженията си.

еу дб аз влизам сутрин за твое сведение и моа ти кажа че ся плау а по касно излизам някаде и кат са прибера не мога да докопам PC-to щото брат ми е там ..... ама все пак млк и плау !
Най-отгоре
En3RgY
Mon Dec 24 2007, 14:49
Гост
Toi ,,begam'' samo kickva bez pri4ina Mitev mahni mu pravata
Най-отгоре
Co0L
Tue Dec 25 2007, 09:57
Гост
Абе като почнете да пишете така...Играли ми един път в ср и вече говорят.Докажи че не си върши работата де, направи демо или скреен.Според мен тая тема трябваше да е закрита от давна...Заради някви нобове дето влизат един път в месеца..
Най-отгоре
JluD
Wed Dec 26 2007, 09:31
Гост
Co0L написа ...

Абе като почнете да пишете така...Играли ми един път в ср и вече говорят.Докажи че не си върши работата де, направи демо или скреен.Според мен тая тема трябваше да е закрита от давна...Заради някви нобове дето влизат един път в месеца..

ти ако ме наричаш нооб са скрии моля ти са ! и аз не влизам 1 пат в месеца мой теи че си замалчи ! аре стига сме се карали !

Митет btw по темата какво направи с "begam" ?
Най-отгоре
soak
Wed Dec 26 2007, 11:59
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Offtopic! Заключвам!
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System