Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Бан от мс13 - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан от мс13
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
syNTH
Sun Dec 11 2011, 21:31
Регистриран потребител #5315
Регистриран: Tue Aug 23 2011, 18:30
съобщения: 32
Банна ме преди 5 минутки с рийзън уалхак. Качвам си последното демо от сървара искам да ме обориш къде съм с уал. Казваш точния момент и говорим по въпроса кое, как и защо е станало.
Ето го демото:
link


[ Редактирано Sun Dec 11 2011, 21:31 ]
Най-отгоре
F.o.
Sun Dec 11 2011, 22:11
Fanatika
Регистриран потребител #5108
Регистриран: Wed Jul 13 2011, 23:46
Град: София
съобщения: 186
Изгледах демото, и не видях да си хак, но може и да се лъжа, защото изгледах само половината, не знам да го погледне още някой и да прецени дали да ти се маха бана.
Най-отгоре
MS_13
Sun Dec 11 2011, 23:08
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
качвай каквото щеш ще кача о т 2ма или 3ма играча ман,на всички ни писна от теб,но ги е страх щот имат права които не знаят за какво са,и ми реват само а положината имат правата да направят това което направих аз! второ ти си Най дразнещият играч който познавам и най наглия и винаги ще те чакаля нахалника няма се правиш на тарикат и докато влезнеш да псуваш наред при положение че знаеш че не е редноок?аз те гагвам и ти почваш на админ чата няма как да стане аз никои не сам баннал без причина или гагналок? само такива некоректни играчи като теб и нагли играчи които има нещо да каже че съм го бан-гаг за нещо което е било не-редно да каже готов съм да се простя с правата си друже! Ти си най наглият тип който познавам и ако си пред мен щете те банна така че и маикати няма да те познае и не те ли е срам и тема да ми пускаш(някой от главните ако иска да ми пише на ли4но да му пратя 2 демота от двама играча демо в един мап)






[Редактирано от BreathTaker]

По оправих ти малко поста, че нещо въобще не ми харесваше...


[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 00:12 ]
Най-отгоре
syNTH
Mon Dec 12 2011, 00:00
Регистриран потребител #5315
Регистриран: Tue Aug 23 2011, 18:30
съобщения: 32
Ей, жена такава, реви колкото искаш ще си останаш най-слабия в сървара, не ми се спори по тая тема. Качвай ги тия демота или там квото имаш за доказателство и ми кажи момента в който съм се проявил за тоя уал хак, гледал съм някой през стената или квото е там. Не искам само на думи да си силен дай малко доказателства. Другите админи,явно, имат някаква идея от тази игра и са преценили, че не съм с прозрачно екранче. И като за финал земи си оправи поста, че май не си ходил на даскало за да цъкаш тая контра.

Тъй като те гледам, си ме баннал по скоро заради лични причини от колкото за хак, ама няма кво да направя аз, като си админ няма да ти падам на колене и да мълча както правят другите мишоци, ти си търсиш правата - и аз моите.

Ако нямаш доказателства(както изглежда) не виждам зашо изобщо съм баннат все още.

[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 00:04 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Dec 12 2011, 00:15

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Първо MS_13 вземи си оправи малко отношението към играчите и user-ите в форума не знам дали в играта си такъв, но не ми хареса поста ти и обидите които бяха насочени към въпросният играч! Внимавай казвам ти го възможно най-приятелски настроен, защото за обиди също се банва от сайта(нищо, че си админ), така че повече недей да си позволяваш така да обиждаш! А до колкото бана на играча и какъв вид е провинението бих искал да прегледам демотата които твърдиш, че имаш(можеш да ми ги пратиш или на лично или на skype supporta), защото на демото което е предоставил играчът аз лично хак не виждам.

p.s: Също така, ако не можеш да измислиш причина да банеш играча, нямаш абсолютно никакво право да го банеш с причина Wallhack и да знаеш, че въобще не е хакер! И да си изкараш яда върху него с бан...

[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 00:25 ]
Най-отгоре
MS_13
Mon Dec 12 2011, 00:16
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
Ей дете няма да ми говориш така ясен ли съм? първо ще ми говориш на чичо хари щото съм по голям от теб най малко с 10 години за да съм те баннал значи съм имал причина ясен ли съм?ако си пред мен няма да ми говориш така и за тва не заслужаваш да играеш тука щото си измекяр и само дразниш хората в сървара



[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 00:23 ]
Най-отгоре
CHe!
Mon Dec 12 2011, 00:22
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Тука ми мирише на избиване на комплекси - без да гледам демота ... МС_13 зачети се по-нагоре какво ти написаха и гледай да го спазваш
Най-отгоре
syNTH
Mon Dec 12 2011, 00:25
Регистриран потребител #5315
Регистриран: Tue Aug 23 2011, 18:30
съобщения: 32
Това, че си по голям от мен и имаш някви буквички по различни от моите в конфига си, не е предпоставка да го раздаваш толкова оборотно, стига си говорил излишни глупости, давай да се придържаме към темата ми.

[ Редактирано Mon Dec 12 2011, 00:28 ]
Най-отгоре
MS_13
Mon Dec 12 2011, 00:30
Регистриран потребител #3913
Регистриран: Sun Jun 06 2010, 03:46
съобщения: 38
дава ми грешка ж докса и не мога да ги кача ако някой иска ще му ги дам в скайп.и che приятелю нямам никакви комплекси а този пич е не го познаваш той е толкова нагал че си нямаш на престава,така че не приказвай за мен а питай играчите.
Най-отгоре
mimito
Mon Dec 12 2011, 00:33
Регистриран потребител #5865
Регистриран: Wed Dec 07 2011, 15:43
съобщения: 5
Здравейте,
Не знам до колко мнението ми е обективно, но според мен synth умело играе с wall. Ще се съгласите, че ако реши да се прави на "чукнат" никой никога не може да докаже със сигурност, че wall-чето е включено. Факта, че винаги ги знае и "случайно" му падат на мерника, особено като играе с awp, за мен са показателни. Вярвам в късмета, но неговото е прекалено.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System