Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / Предложение - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
bubreka
Mon Apr 13 2009, 18:45
Гост
Що не вземете да си стегнете админите.Въобще не е трудно да се изисква от един админ да записва демо преди да Бан даден играч.Дори не е нужно да се ъплоадват демота-та, просто да си им седят на комповете да речем 15 дни, и да си ги трият,при положение че никой не се оплаче.
А като някои се оплаче, да имат черно на бяло за какво са го бан !
Ето..мен ме банват за 2ри път без причина, пъвият път без демо -> следователно неможе да се докаже че съм играл със хак.
Втория път отново без демо(предполагам) но за щастие след първия бан АЗ САМ СИ ЗАПИСВАМ ДЕМО,АКО СТАНЕ НЕЩО ОТ СОРТА, ДА МОГА ДА ДОКАЖА, ЧЕ НЕ ИГРАЯ СЪС ХАК.
Все пак това трябва да е работа на админите, не всеки който играе да си записва демо, да не би някое лапе платило някои лев да стане админ да го бан, щото на него така му е кеф!

Другото което ми направи впечатление, преди малко админа които банна мен и преди това още един играч за WALL HACK сложи ЕДНОЧАСОВ бан....е как може ? айде разбирам да няма права за Перманентен бан... ами поне да сложе за колкото може повече, кво е тва за 1 час?
или и вие като UNMAN си мислите че като банн някои за малко време, ще му е за урок, и няма да играе повече със хак..жестоко се лъжете

Най-отгоре
Addicted
Mon Apr 13 2009, 18:47
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
Тфа мисля че е безмислено ам като гледам те е баннал някакв смс админ .. пФф тоз и не влиза тука вав сайта не очаквай да ти даде демо
Най-отгоре
nz[E]
Mon Apr 13 2009, 19:18
Гост
bubreka написа ...

Що не вземете да си стегнете админите.Въобще не е трудно да се изисква от един админ да записва демо преди да Бан даден играч.Дори не е нужно да се ъплоадват демота-та, просто да си им седят на комповете да речем 15 дни, и да си ги трият,при положение че никой не се оплаче.
А като някои се оплаче, да имат черно на бяло за какво са го бан !
Ето..мен ме банват за 2ри път без причина, пъвият път без демо -> следователно неможе да се докаже че съм играл със хак.
Втория път отново без демо(предполагам) но за щастие след първия бан АЗ САМ СИ ЗАПИСВАМ ДЕМО,АКО СТАНЕ НЕЩО ОТ СОРТА, ДА МОГА ДА ДОКАЖА, ЧЕ НЕ ИГРАЯ СЪС ХАК.
Все пак това трябва да е работа на админите, не всеки който играе да си записва демо, да не би някое лапе платило някои лев да стане админ да го бан, щото на него така му е кеф!

Другото което ми направи впечатление, преди малко админа които банна мен и преди това още един играч за WALL HACK сложи ЕДНОЧАСОВ бан....е как може ? айде разбирам да няма права за Перманентен бан... ами поне да сложе за колкото може повече, кво е тва за 1 час?
или и вие като UNMAN си мислите че като банн някои за малко време, ще му е за урок, и няма да играе повече със хак..жестоко се лъжете



Съгласен съм с теб.За мен дори и да си постоянен админ трябва да правиш демо пък да не говорим за смс админ....
Най-отгоре
Addicted
Mon Apr 13 2009, 19:48
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
да аз както сам на виста и права снимки и демота сас фрапс ела да ти направа едно демо на някой пак после до де го кача сас моя умрял нЕт .... и то едно демо ми излиза .... 500/800 МБ
Най-отгоре
KOTAPAK
Mon Apr 13 2009, 19:52
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Ами не го минавай с Fraps Качвай само .dem файла, той е доста по-малък и с 1000 пъти по-добро качество. Освен ако не искаш да правиш клип? Някой път ще направя урок как се прави клип с максимално добро качество с възможно най-малки размери
Най-отгоре
DSGL
Mon Apr 13 2009, 20:34
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Тва се дискутира хиляди пъти напразно според мене,трябва да стане така.Ако си 100% сигурен и ако си се допитал до колега няма смисъл от демо,обаче ако стане така че не си сигурен цъкни демо,обаче има още един парадокс админите като следят не следят само 1 игрч и става мазало така че според мене е безмислено да се праваят 100 теми за едно и също щом не го пише в правилата на админите не важи по лична преценка ае че стана роман с хиляди грешки...
Най-отгоре
Addicted
Mon Apr 13 2009, 20:47
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
KOTAPAK написа ...

Ами не го минавай с Fraps Качвай само .dem файла, той е доста по-малък и с 1000 пъти по-добро качество. Освен ако не искаш да правиш клип? Някой път ще направя урок как се прави клип с максимално добро качество с възможно най-малки размери

АКО ме стветнеш как да го направа тфа имаш по 1,2 бири каса от мен

[ Редактирано Mon Apr 13 2009, 20:48 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Tue Apr 14 2009, 14:11

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
да покажи ни , със Fraps не стават толкова гадни клиповете
Най-отгоре
nz[E]
Tue Apr 14 2009, 14:32
Гост
h0uSe*p0w3r написа ...

KOTAPAK написа ...

Ами не го минавай с Fraps Качвай само .dem файла, той е доста по-малък и с 1000 пъти по-добро качество. Освен ако не искаш да правиш клип? Някой път ще направя урок как се прави клип с максимално добро качество с възможно най-малки размери

АКО ме стветнеш как да го направа тфа имаш по 1,2 бири каса от мен

record name
искаш да свърши пишеш - stopdemo + retry или quit =>влизаш пишеш playdemo name и ето ти го той се намира в cstrike под името което си го записал

[ Редактирано Tue Apr 14 2009, 14:32 ]
Най-отгоре
Addicted
Tue Apr 14 2009, 14:47
tIk trIk *
Регистриран потребител #863
Регистриран: Sun Dec 21 2008, 20:36
съобщения: 576
nz[E написа ...
]
h0uSe*p0w3r написа ...

KOTAPAK написа ...

Ами не го минавай с Fraps Качвай само .dem файла, той е доста по-малък и с 1000 пъти по-добро качество. Освен ако не искаш да правиш клип? Някой път ще направя урок как се прави клип с максимално добро качество с възможно най-малки размери

АКО ме стветнеш как да го направа тфа имаш по 1,2 бири каса от мен

record name
искаш да свърши пишеш - stopdemo + retry или quit =>влизаш пишеш playdemo name и ето ти го той се намира в cstrike под името което си го записал

Пич много добре знам как се прави демо !!! през цс , МА си сложи виста и когато ми направиш демо по тоя начин шти купа самолет Нз нешто Не става по тоя начин да се прави демо!
Штото сам сас виста

[ Редактирано Tue Apr 14 2009, 14:48 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System