Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [анкета] Митев , Soak прочетете !!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [анкета] Митев , Soak прочетете !!!
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
JluD
Tue Dec 18 2007, 19:08
Гост
Става ли за АДМИН "begam"
Да

Не

Mitev да му маха правата !

БИХ ИСКАЛ ДА СЕ ОПЛАЧА ОТ админа "begam" ТОЙ kick ВСИЧКИ НАРЕД БЕЗ sXe и не им казва ОТ КАДЕ ДА ГО ИЗТЕГЛЯТ !!! Моля "soak" или "Mitev" да помислят върху тази тема !!! чак след като му направих забилежка и му казах "Az sam soak" и тои веднага написа amx_say всички без sxe да го изтеглят от cs.ro-ni.net сега пускам 1 анкета да разберем другите играчи как мислят за него !!!


Прочетете всичко и тогава галсувайте !!!
Най-отгоре
vra4a
Tue Dec 18 2007, 19:19
Гост
Хахах Не ставам, щом ти го казваш.., даже няма да гласувам за себе си

[ Редактирано Tue Dec 18 2007, 19:20 ]
Най-отгоре
Co0L
Tue Dec 18 2007, 20:10
Гост
JluD нз нито кой си нито дали скоро си влизал във ср.Но явно не си щом приказваш такива глупости..Бегам винаги пише първо да си истеглят програмата от саита секи ден играя в този ср досега такова нещo не съм видял.Не ми се и вярва да е станало такова нещо.
Най-отгоре
JluD
Wed Dec 19 2007, 18:53
Гост
Co0L написа ...

JluD нз нито кой си нито дали скоро си влизал във ср.Но явно не си щом приказваш такива глупости..Бегам винаги пише първо да си истеглят програмата от саита секи ден играя в този ср досега такова нещo не съм видял.Не ми се и вярва да е станало такова нещо.

хехе ами аз за кво да пиша тая тема тогава...... пак и аз съм 1 от наи старите играчи в ро-ни !! ако не зн кой съм ако имаш проблем ЛС !
Най-отгоре
hoUse
Thu Dec 20 2007, 08:49
Гост
ти за кув за игра4 ли са имаш немога да те разбера мишко
Най-отгоре
unnamed!
Thu Dec 20 2007, 09:18
Гост
hoUse теб те предупреждавам ако още 1 пат те видя да псуваш в сървъра и да се праиш на интерен няма да play! Ся не сам те виждал от мн време да играеш но ако пак продалжаваш както преди няма да играеш докато аз сам вътре!
Най-отгоре
Co0L
Thu Dec 20 2007, 14:49
Гост
хахаха аре ве газар напрай нещо на алех да видим ти дали ще играеш..като нз на кой се правиш по добре замалчи ясно
Най-отгоре
hoUse
Thu Dec 20 2007, 14:57
Гост
аве ти немоиш да ми казваш кво да права и кво не таи4е земи си замал4и ! плаши ве4е дрислио
Най-отгоре
db
Thu Dec 20 2007, 15:14
Гост
Луд първият ми въпрос е : По колко часа на ден играеш в Ро-Ни? 2ро: Ти да не мислиш че хората ще повярват че има 788 за НЕ - първо не виждам от каде изведнъж ще дойдат толкова хора 2ро разгледай малко другите анкети да видиш колко е МАХА от гласуванията - Другият път 3пъти чети 1 път пиши. А колкото до бегам той си се справя отлично със задълженията си.
Най-отгоре
mediumski
Thu Dec 20 2007, 15:39
Гост
Аз съм #^[WaRn!nG]-MediuM^#.UNAMEND кажи ми с теб колко пъти сме се карали?Аре поне единпат се спрете HAUSE или с име "Алекс" не го закачаите.Това че е буен незначи че трябва да го банваш?Смятам че си човек и мислиш разумно.
ВЕСЕ ЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!
HAUSE гледаи да закарпиш някой маце за Чаршафите.
Чао на всички.UNAMEND разумната хали
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System